Kto zostanie mistrzem Polski w obstawianiu na żywo?

W sobotę w Warszawie rozegrane zostaną drugie mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo. W turnieju organizowanym przez firmę bukmacherską STS weźmie udział 30 graczy. Zwycięzca zgarnie 30 tysięcy złotych.

Zawodników wyłoniono w kwietniowych eliminacjach. 20 osób awansowało na mistrzostwa dzięki najwyższemu współczynnikowi YIELD (suma wygranych - suma stawek / suma stawek *100 proc.), a kolejne pięć osób trafiło do elity na podstawie kryterium największej ilości zawartych kuponów na żywo. Pozostała piątka uczestników to finaliści pierwszej edycji.

Ubiegłoroczną edycję wygrał Krzysztof Jarosz z Książenic. W wielkim finale otrzymał depozyt 200 zł i zakończył grę z 337 złotymi, a jeszcze na kilka minut przed zakończeniem mistrzostw miał na koncie tylko 6 złotych. Dzięki m.in. trafnemu typowaniu meczu Elche - Eibar zyskał ponad 300 złotych, a tym samym tytuł mistrza Polski w zakładach bukmacherskich na żywo.

- Były nerwy, bo już na samym początku popełniłem głupi błąd. Źle obstawiłem za 50 zł i 1/4 stawki mi uciekła - mówił, odbierając 30 tysięcy złotych nagrody.

Czy w tym roku obroni tytuł? Drugie mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo odbędą się w sobotę od godz. 16 w hotelu Westin w Warszawie. Mistrza poznamy około godziny 22.

Smutni piłkarze, którzy trafili do nowych klubów [PRZEGLĄD]

Więcej o: