TOP 10 ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE. Bayern wyprzedził Real

Już 8. sierpnia rusza Premier League. Chcesz być na bieżąco z wynikami ulubionej drużyny? Ściągnij aplikację Sport.pl LIVE i ustaw swoją drużynę. Który klub jest najczęściej wybierany przez użytkowników aplikacji? Sprawdź drugie notowanie rankingu.

Moje drużyny to opcja w aplikacji Sport.pl LIVE , dzięki której będziesz na bieżąco z wynikami swojego ulubionego klubu. Dostaniesz informację na urządzenie mobilne o rozpoczęciu i końcu spotkania, a także o zmianie wyniku. Możesz ustawić wiele ulubionych drużyn, które chcesz śledzić.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE ze sklepu Google Play

Z rankingu ulubionych drużyn w aplikacji Sport.pl LIVE dowiesz się m.in., którą drużynę najchętniej śledzą użytkownicy aplikacji, która polska drużyna jest najbardziej popularna, a także wyniki której drużyny niepiłkarskiej chcą najchętniej obserwować użytkownicy aplikacji Sport.pl LIVE.

TOP10 ulubionych drużyn

W porównaniu do pierwszego notowania w czołówce nastąpiła jedna zmiana. Bayern Monachium wskoczył na drugie miejsce wyprzedzając Real Madryt o 0,05%. Na pierwszy miejscu nadal znajduje się FC Barcelona, której popularność spadła z 9,83% do 9,65%.

Legia Warszawa zyskała 0,1% i nadal utrzymuje czwarte miejsce. Lech Poznań jest coraz bliżej Manchesteru United, ale przypomnijmy, że Premier League rusza dopiero 8. sierpnia.

W pierwszej dziesiątce rankingu znalazły się tylko drużyny piłkarskie.

Top10 ulubionych drużynTop10 ulubionych drużyn Sport.pl

TOP5 polskich drużyn

Wśród najpopularniejszych drużyn z Polski pierwsze miejsce zajmuje Legia, na drugim miejscu uplasował się Lech Poznań z wynikiem 4,93%, a trzecie miejsce dla siatkarskiej PGE Skry Bełchatów (2,11%). W porównaniu z poprzednim zestawieniem kluby piłkarskie zyskały, a siatkarskie straciły punkty procentowe. Trzeba jednak pamiętać, że PlusLiga rusza dopiero pod koniec października.

Top5 polskich drużynTop5 polskich drużyn Sport.pl

TOP5 drużyn niepiłkarskich

Zaraz za drużynami piłkarskimi najpopularniejsze są kluby siatkarskie. Nadal prowadzi Skra Bełchatów (2,11%), za nią Asseco Resovia (1,82%), a na trzecim miejscu z wynikiem 1,08% znajdują się szczypiorniści z Vive Tauron Kielce.

Najpopularniejszym klubem żużlowym jest SPAR Falubaz Zielona Góra z 0,49%, a najchętniej wybieraną drużyną koszykarską jest WKS Śląsk Wrocław (0,23%).

Top5 niepiłkarskich drużynTop5 niepiłkarskich drużyn Sport.pl

Sprawdź pierwsze notowanie ulubionych drużyn aplikacji Sport.pl LIVE.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE!

źródło: Okazje.info

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.