Stadion Śląska Wrocław

Stadion Śląska Wrocław

Adres: Wrocław, ul. Oporowska 62. Dojazd z dworca PKP - tramwajami 4 i 11, z dworca PKS - autobusem 125.

Ceny biletów: z klubowym identyfikatorem 15 zł - trybuna odkryta, 28 zł - trybuna kryta. Bilet bez identyfikatora: 30 zł - trybuna odkryta, 40 zł - trybuna kryta. Karnet z identyfikatorem junior/senior na trybunę odkrytą (dla młodzieży do lat 16, emerytów i rencistów) - 30 zł na całą rundę wiosenną.

Pojemność: 8 tys. Trybuna odkryta - 4,5 tys. - trybuna kryta - 3,5 tys. Na obiekcie jest 5 tys. krzesełek. Brak oświetlenia.

Bezpieczeństwo: stadion bezpieczny, z jednym z najnowocześniejszych w Polsce systemów monitoringu. Przez cały mecz trzy obrotowe kamery monitorują wszystkie trybuny i w ciągu kilku sekund mogą dokładnie sfotografować każdego kibica. Na obiekcie od kilku lat nie było żadnych bójek. Nikt z kibiców nie stracił identyfikatora i nie ma zakazu wstępu na stadion.

Ocena "Gazety": największym problemem organizatorów spotkań jest sektor dla kibiców gości. Stary sektor został zamknięty, gdyż są na nim tylko miejsca stojące, ponadto został usypany z gruzu i znajduje się na nim wiele kamieni. To stwarza niebezpieczeństwo. Sektor dla gości tymczasowo został wydzielony w części trybuny krytej - jest oddzielony siatką od innych miejsc, niestety, nie ma tam żadnej strefy buforowej.