Widzew Łódź - Legia Warszawa (piątek 20, transmisja w Canal+).
Widzew: Robakiewicz - Bruno, Zając, Mosór - Pawlak, Rachwał, Juliano, Stasiak, Goliński, Walburg - Włodarczyk.
Legia: Boruc - Zieliński, Choto, Jóźwiak - Szala (Sokołowski II), Kiełbowicz, Magiera, Surma, Vuković - Svitlica, Saganowski.
Nie zagrają: Ludwikowski, Cichon, Nazaruk (kontuzje) - Jarzębowski, Sokołowski I, Wróblewski (kontzuje).
Typ Gazety: 2
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze (sobota 18).
Łęczna: Rachowski - Kościelniak, Kościuk, Boguś - Smolak, Soczewka, Budka, Bugała, G. Bronowicki - Skwara, Kłosiński.
Zabrze: Lech - Moskal, Karwan, Jakosz, Felipe - Bukalski, Popiela, Szulik, Sikora - Makriew, Stojkow
Nie zagrają: Czereszewski, Mioduszewski, Prasnal (kontuzje), Bożyk (kartki) - nikt.
Typ Gazety: 2
Dospel Katowice - Wisła Płock (sobota, 18)
Dospel: Tkocz - Sadzawicki, Kowalczyk, Adamczyk - Fonfara, Widuch, Muszalik, Kurtovic, Bała - Gajtkowski, Wróbel.
Wisła: Wierzchowski - Wasilewski, Jurkowski, Romuzga, Janus - Geworgian (Jakubowski), Gęsior, Terlecki, Peszko, Kobylański - Jeleń
Nie zagrają: Giesa, Leo (kontuzje)- Branfiłow (kartki)
Typ Gazety: 2
Lech Poznań - Górnik Polkowice (sobota 18).
Lech: Piątek - Kaczorowski, Mowlik, Bosacki, Lasocki - Madej, Scherfchen, Świerczewski, Grzelak - Reiss, Nawrocik.
Polkowice: Banaszyński - Żyluk, Jeziorny, Romaniuk - Gorząd, Jamróz, Żelasko, Bosanac, Narwojsz - Pilch, Moskal.
Nie zagrają: nikt - Maciejewski (kartki), Krzyżanowski, Adamski, Malawski (kontuzje).
Typ Gazety: 1
Odra Wodzisław - Amica Wronki (sobota 18.15, transmisja w Canal+)
Odra: Bęben - Grzyb, Cios, Sablik, Myszor - Sokołowski, Kwiek, W. Górski, Nowacki, Radzewicz - Masłowski.
Amica: Szamotulski - Kucharski, Djokovic, Bieniuk, Skrzypek - Sobociński, Dzikija, Dembiński, Burkhardt - Kryszałowicz, Dawidowski.
Nie zagrają: R. Górski (kontuzja) - nikt.
Typ Gazety: X
Świt Nowy Dwór Maz. - Groclin Dyskobolia (niedziela 15.30, transmisja w Canal+)
Świt: Malarz - Malinowski, Zutautas, Unierzyski, Bystroń -Szeremet, Wiechowski, Zganiacz, Anih - Podbrożny, Mierzejewski.
Groclin: Liberda - Mynar, Pawlak, Kriżanac, Kozioł - Zając, Mila, Wieszczycki (Sobolewski), Piechniak - Rasiak, Niedzielan.
Nie zagrają: Kaliciak (kontuzja) - nikt.
Typ Gazety: 2
Polonia Warszawa - Wisła Kraków (niedziela 18.10, transmisja w Canal+)
Polonia: Kieszek - Michniewicz, Łukasiewicz, Szwed, Drajer - Szymanek, Jarosiewicz, Mazurkiewicz, Plewnia - Nuckowski, Tarachulski.
Wisła: Piekutowski - Baszczyński, Głowacki, Jop, Stolarczyk - Gorawski, Szymkowiak, Cantoro (Strąk), Piotr Brożek - Frankowski, Żurawski.
Nie zagrają: Dźwigała, Gołaszewski, Nowakowski (kontuzje), Gubiec (odsunięty od zespołu) - Brasilia (kontuzja).
Typ Gazety: 2