Transfery. Klub z szóstej ligi angielskiej chciał pozyskać Ronaldinho

Basingstoke Town potwierdziło, że chciało zakontraktować mistrza świata z 2002 roku oraz byłego piłkarza FC Barcelony i AC Milanu Ronaldinho Gaucho. - Kiedy dowiedzieliśmy się, że Brazylijczyk nie ma klubu, postanowiliśmy wysłać mu ofertę. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi, ale wszyscy pomyśleliśmy, że to byłoby coś pięknego - powiedział w rozmowie z portalem Goal.com dyrektor działu marketingu angielskiego klubu Simon Hood.

Basingstoke Town występuje na co dzień w Conference South. To szósta klasa rozgrywkowa w Anglii. W rozmowie z portalem Goal.com dyrektor działu marketingu "The Dragons" Simon Hood potwierdził, że klub z The Camrose chciał zakontraktować Ronaldinho Gaucho.

- Kiedy dowiedzieliśmy się, że Brazylijczyk nie ma klubu, postanowiliśmy wysłać mu ofertę. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi, ale wszyscy pomyśleliśmy, że to byłoby coś pięknego. Dla naszego klubu i kibiców Ronaldinho byłby wielką atrakcją - powiedział Hood.

Po rozstaniu z Atletico Mineiro 34-latek pozostaje bez klubu. Basingstoke Town chciało zakontraktować byłego piłkarza FC Barcelony, ale nie zamierzało wykraczać poza przyjętą wcześniej "drabinkę płacową". - Nie mogliśmy pozwolić sobie na wysoką gażę. Mamy swój sposób działania - podsumował żartobliwie Hood.

Więcej o: