Brazylia - Holandia. Arjen Robben: Louis van Gaal powiedział, że zawsze znajdzie się dla mnie miejsce w United

Holenderski gwiazdor wyjawił, że van Gaal chętnie sprowadziłby go na Old Trafford. Podkreśla jednak, że jest szczęśliwy w Bayernie Monachium i nie zamierza obecnie opuszczać mistrza Niemiec.

Arjen Robben był jedną z najjaśniejszych gwiazd trwającego jeszcze mundialu. Głównie dzięki niemu Holandia zdobyła brąz na mistrzostwach świata w Brazylii. Dziennikarze po meczu z gospodarzami próbowali się dowiedzieć, czy razem z van Gaalem przeprowadzi się do Manchesteru.

- Nie przejdę do Manchesteru. Jestem szczęśliwy w Bayernie. Van Gaal zakomunikował mi, że jeśli zmienię zdanie, zawsze znajdzie się dla mnie miejsce w United. Z van Gaalem łączą mnie specjalne relacje. To najlepszy szkoleniowiec, z jakim kiedykolwiek współpracowałem. Po meczu z Brazylią spytał mnie jeszcze raz, czy nie chcę dołączyć z nim do Manchesteru United. Nie zamierzam tego robić. Bayern to odpowiednie dla mnie miejsce. Dlatego musiałem odmówić trenerowi - powiedział Robben.

Robben był kluczową postacią reprezentacji Holandii. Zdobył trzy bramki i zaliczył jedną asystę. Główny sponsor mistrzostw Adidas również docenił jego postawę na mistrzostwach świata - Holender został nominowany do Złotej Piłki, nagrody przyznawanej najlepszemu zawodnikowi turnieju.

Więcej o: