Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014, finał. Adidas pewny zwycięstwa Niemiec? Przygotowują koszulki z czterema gwiazdkami

W Niemczech trwają przygotowania koszulki z czterema gwiazdkami. To przejaw wiary w podopiecznych Joachima Loewa czy raczej nadmierna pewność siebie? Finał już w najbliższą niedzielę o godz. 21. Relacja na żywo na Sport.pl i Z czuba.

Gwiazdki na koszulkach, które widnieją nad herbem federacji piłkarskiej, oznaczają ilość zdobytych Pucharów Świata. Jak informuje argentyński dziennik "Ole", Niemcy, nie czekając na wynik niedzielnego finału na Maracanie, już rozpoczęli przygotowania nowych koszulek. - Jesteśmy przygotowani na wypadek niemieckiego zwycięstwa - powiedział rzecznik niemieckiego oddziału Adidas. - Jeśli niemiecki zespół wygra, pierwsze koszulki z czterema gwiazdkami będą dostępne w sprzedaży już w przyszłym tygodniu. Zawsze wierzyłem, że Niemcy zdobędą czwartą gwiazdkę na mistrzostwach świata w Brazylii.

Obserwuj autora na Twitterze @basz24

Co ciekawe, marka sponsoruje także Argentynę, dlatego poinformowała, że w przypadku zwycięstwa podopiecznych Alejandro Sabelli również planują udostępnić ich koszulki z trzema gwiazdkami.

Jest jednak mała różnica. Te niemieckie są już w gotowości. Czyżby Adidas miał więcej zaufania do zespołu niemieckiego?

Kto będzie mistrzem świata?
Więcej o: