Maradona wspiera Suareza i ironizuje: Dlaczego nie wysłać go do Guantanamo?

Diego Maradona w jednym z programów telewizyjnych wystąpił w koszulce z napisem ?Luis, jesteśmy z tobą?. W wywiadzie Argentyńczyk tłumaczył: To jest futbol i zawsze będą zdarzać się nieporozumienia.

- Dlaczego nie wysłać go do Guantanamo? - ironizował Maradona. - Czy on kogoś zabił? To jest piłka nożna, tu zawsze będą tarcia - dodał były piłkarz i trener Argentyny, który specjalnie na program ubrał koszulkę z napisem "Luisito Estamos Con Vos" ("Luis, jesteśmy z tobą").

ssss Fot. ss

Urugwajski dziennikarz Martin Charquero twierdzi także, że Maradona przyznał mu, że Suarez jest ofiarą FIFA i został przez nią ukrzyżowany.

Maradona w swojej karierze kilka razy dopuszczał się oszustw - przypomnijmy choćby słynny gol ręką przeciwko Anglii w 1986 roku, który "Boski Diego" nazwał później "Ręką Boga".

Napastnik Liverpoolu i reprezentacji Argentyny został zawieszony na 4 miesiące za pogryzienie w trakcie meczu Włochy - Urugwaj Giorgio Chielliniego. Suarez musi także zapłacić 100 tysięcy franków szwajcarskich kary, nie będzie mógł też wystąpić w dziewięciu spotkaniach.

Największe firmy oszalały na punkcie Suareza! Może reklamowac wszystko co ma związek z zębami!

Zobacz wideo
Więcej o: