Niemcy - Ghana. Kibic wbiegł na boisko. Okazuje się, że to Polak

Po golu Mario Goetzego na 1:0 przebieg meczu Niemcy - Ghana zakłócił kibic, który wbiegł na boisko. Wszystko wskazuje na to, że był to Polak, który zbiera pieniądze na powrót do domu. Co ciekawe, ten sam fan wbiegł rok temu na skocznię w Planicy po skoku Piotra Żyły.

Po pierwszy golu dla Niemców kamery pokazały kibica, który wbiegł na boisko stadionu w Fortalezie. Mężczyzna miał na klatce piersiowej wypisany numer telefonu oraz adres e-mail. Realizator transmisji od razu zmienił kadr, a służby porządkowe wyprowadziły śmiałka z boiska. W internecie pojawiły się głosy, że adres e-mail, który widać na ciele mężczyzny, składa się z nazistowskich skrótów.

Zadzwoniliśmy pod podany numer, ale nikt nie odebrał. Ta sztuka wcześniej udała się serwisowi Ekstraklasa.net . Mężczyzna ma nazywać się Leszek Ludomir. Podobno poleciał do Brazylii, kupując bilet w tylko jedną stronę. Teraz zbiera pieniądze na powrót do Polski.

Serwis informuje również, że ten sam mężczyzna zakłócił przebieg zeszłorocznych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Planicy.

Więcej o: