Liga brazylijska: Tunel Ronaldinho

Dwukrotny najlepszy piłkarz świata kupił dyskotekę naprzeciwko swojej rezydencji. Na połączenie obu budynków tunelem nie zgodziły się władze Porto Alegre.

31-letni gwiazdor Flamengo w tym sezonie strzelił już 13 goli, we wrześniu wrócił do reprezentacji Brazylii, chwalono go za sparing Ghaną. Przyzwyczajeń jednak nie zmienił.

Zanim okazało się, że kupił nocny klub, zorganizował balangę na 100 osób. Kilka godzin wcześniej Flamengo przegrało w Porto Alegre z Gremio 2:4. Trybuny przez cały mecz obrażały Ronaldinho, który wychował się w Porto Alegre, ale gdy półtora roku wracał do ojczyzny, wybrał ofertę bogaczy z Rio de Janeiro.

Od tego czasu w rodzinnym mieście jest uważany za wroga, jego rodziną 24 godziny na dobę zajmuje się uzbrojona ochrona. Tunel łączący dyskotekę z domem chciał wybudować ze względów bezpieczeństwa.

Przed wejściem na ostatnią imprezę gościom Ronaldinho odbierano telefony komórkowe, aparaty, kamery, a nawet tablety. W Europie nie był tak ostrożny, zdjęcia i filmy tańczącego gwiazdora regularnie publikowały media.

Zero kontrowersji, żartów i luzu? To nie Facebook.com/Sportpl ?

- czytaj tutaj ?

Więcej o: