MŚ 2014. Romario: Ceny biletów będą absurdalne

Była gwiazda reprezentacji Brazylii, Romario, powiedziała w poniedziałek, że jego zdaniem zbliżające się mistrzostwa świata w piłce nożnej, które odbędą się w jego ojczyźnie, nie zaangażują zwykłych Brazylijczyków - będą dostępne tylko najbogatszym.

Zobacz współpracę Messiego i Romaria na Z Czuba.tv! ?

Dla byłego napastnika, mistrza świata z 1994 r., cieszyć się turniejem będą mogli tylko zamożni i przybysze z zagranicy.

Ci w gorszej sytuacji finansowej, zdaniem Romario, mają nie mieć już tyle szczęścia.

- Ceny biletów będą absurdalne. Niestety, mistrzostwa świata nie będą dla Brazylijczyków. Brazylijczycy, którzy kochają piłkę nożną, żyją nią z dnia na dzień, są głównie z klas C, D i E - powiedział Romario.

Jego zdaniem nie będą oni mogli pozwolić sobie na zabawę.

Wcześniej, w obliczu doniesień o złym stanie i wielu pracach przy brazylijskiej infrastrukturze, sieci transportu, stadionach - zwłaszcza na Marakanie - Romario wypowiadał się, że organizacja tego turnieju będzie okupiona wielkim wysiłkiem, ale wyobraża sobie, że będą to jedne z najlepszych mistrzostw w historii.

- Tylko Jezus może ocalić mistrzostwa świata w Brazylii. Tylko on może pomóc Brazylii zorganizować najlepsze mistrzostwa w historii - dodał przy tym. A więc musi naprawdę mocno wierzyć.

Londyn 2012. Na co czeka cały świat?

 

To już. Fabregas w Barcelonie ?

Więcej o: