Takiego El Clasico w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wyjątkowy komentarz w CANAL+

Nie tylko Przemysław Pełka i Tomasz Ćwiąkała skomentują El Clasico w CANAL+. Zrobią to także znani, polscy raperzy - Bedoes i Lanek, którzy prywatnie są kibicami Barcelony i Realu. Możliwość oglądania meczu z ich komentarzem będzie gratką dla fanów hiszpańskich gigantów.

Każde El Clasico jest wyjątkowe i to najbliższe też nim będzie z prostego powodu – po raz pierwszy od kilkunastu lat na murawie nie zobaczymy Leo Messiego i Sergio Ramosa. Ale, jak podkreślali prezydenci obu klubów, Barcelona i Real to znacznie więcej niż jeden piłkarz, dlatego też ich bezpośrednie starcie to więcej niż mecz. A CANAL+ zrobił wiele, by godnie opakować hit LaLiga.

Zobacz wideo eSekcja Sport.pl

Emocje związane z El Clasico na antenach CANAL+ rozpoczną się w niedzielę o 14.30. Wówczas rozpocznie się napakowane materiałami studio, w którym wystąpią między innymi legendy hiszpańskiego futbolu – Patrick Kluivert, Gaizka Mendieta czy Eduardo Iturralde Gonzalez, którzy opowiedzą liczne anegdoty związane z rozgrywaniem hitu czy też opowiedzą o swoich przewidywaniach na starcie Barcelony z Realem. Trwające niespełna dwie godziny przedmeczowe studio poprowadzą Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski. Ich gośćmi w Warszawie będą Cezary Wilk, Leszek Orłowski i Jakub Kręcidło, a z kolei na Camp Nou w Barcelonie zameldują się Piotr Laboga oraz Gerard Badia, hiszpańska legenda Piasta Gliwice. 

2 września, Stadion Narodowy w Warszawie. Gdy Andrzej Duda kibicuje na meczu eliminacyjnym do mundialu Polska-Albania, jego rzecznik ogłasza wprowadzenie stanu wyjątkowego przy granicy polsko-białoruskiej.Będzie sensacyjne powołanie do reprezentacji Polski?! Andrzej Duda i prezes PZPN interweniują

Mecz prosto ze stolicy Katalonii skomentują Przemysław Pełka i Tomasz Ćwiąkała, znakomici komentatorzy CANAL+. Ten pierwszy kojarzy się z najważniejszymi meczami i relacjonował między innymi triumf Realu w Lidze Mistrzów w 2014 roku, natomiast Ćwiąkała to stały ekspert na meczach LaLiga. Nowością będą za to alternatywne wersje komentarza probarcelońskiego i promadryckiego, w których fani obu klubów będą mogli posłuchać, jak na stanowiskach radzą sobie dwaj znakomici polscy raperzy – Bedoes oraz Lanek. Możliwość oglądania meczu z ich komentarzem będzie możliwa za pośrednictwem aplikacji CANAL+ ONLINE

Koniec meczu to nie koniec emocji w studiu CANAL+. Po zakończeniu spotkania Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski podsumują spotkanie z Cezarym Wilkiem oraz Leszkiem Orłowskim, ale to nie koniec niespodzianek. Będziemy łączyć się z naszymi reporterami z Barcelony, Jakub Kręcidło porozmawia z Eduardo Iturralde Gonzalezem o potencjalnych kontrowersjach sędziowskich związanych z El Clasico, a do tego zaprezentujemy państwu wywiady z głównymi bohaterami widowiska. Słowem – oprawa godna hitu.

Paulo Sousa na konferencji prasowej po meczu z San MarinoA jednak! Paulo Sousa zaszczyci ligę swoją obecnością. Wybrał trzy mecze

El Clasico będzie można obejrzeć w CANAL+ Premium i na platformie CANAL+ Online. Początek meczu FC Barcelona – Real Madryt w niedzielę, 24 października, o 16.15, a studio rozpocznie się już o 14.30.

Więcej o: