Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dwa nowe przypadki zakażenia w Premier League! Władze ligi opublikowały specjalny komunikat

Władze Premier League potwierdziły w komunikacie, że spośród 996 przebadanych osób z angielskich klubów, wykryto dwa dodatkowe przypadki pozytywnych testów na obecność koronawirusa. To oznacza, że łącznie jest ich osiem.

W poniedziałek w klubach Premier League przeprowadzono testy na obecność koronawirusa. We wtorek brytyjskie media poinformowały, że zaledwie sześć z 748 próbek miało wynik pozytywny. "The Times" doprecyzował, że połowa z nich pochodzi z Watfordu. Zakażonymi okazali się m.in. kapitan drużyny Troy Deeney i Adrian Mariappa. 

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Premier League informuje o kolejnych pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa

W niedzielę władze rozgrywek poinformowały o wynikach 996 osób i wskazały, że do wcześniejszych sześciu dołączyły dwa nowe przypadki pozytywnych testów. Mieli to być członkowie dwóch, różnych klubów Premier League. Nie ujawniono jednak szczegółowych danych dotyczących tych osób. 

"Osoby z pozytywnym wynikiem przejdą teraz siedmiodniową kwarantannę" - czytamy w komunikacie. Natomiast kolejną część testów w Premier League zaplanowano na poniedziałek i wtorek. W Wielkiej Brytanii potwierdzonych zostało już blisko 257 tys. przypadków zakażenia koronawirusem i ponad 36 tys. zgonów. Tylko w sobotę potwierdzono tam 2959 nowych przypadków. 

Przeczytaj także: