Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek wziął udział w "Hot16Challenge2". Internauci zachwyceni: Super wyszło [WIDEO]

Zbigniew Boniek dołączył do akcji "Hot16Challenge2". Prezes PZPN zaprezentował swoje umiejętności raperskie w filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych portalu "Łączy nas piłka".

Od kilku tygodni znane osoby m.in. ze świata filmu, muzyki, polityki czy też sportu dołączają do akcji #Hot16Challenge2, która polega na rapowaniu wymyślonego fragmentu utworu muzycznego. W ten sposób promują zbiórkę funduszy na rzecz służby zdrowia w czasie walki z pandemią koronawirusa.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek szczerze o tym, kto zapłaci za testy na koronawirusa dla piłkarzy ekstraklasy

Zbigniew Boniek dołączył do akcji "Hot16Challenge2"

Hot 16 Challenge po raz pierwszy pojawiła w 2014 r., nawiązując do popularnego wówczas Ice Bucket Challenge. Raperzy wyzywali się na pojedynki twórcze polegające na publikowaniu w internecie zwrotek składających się z 16 wersów. Teraz #Hot16Challenge2 powrócił w bardzo szczytnym celu. Każdy, kto weźmie w nim udział, pomaga zbierać pieniądze, które są przeznaczone na rzecz walki z chorobą Covid-19.

W akcji wziął również udział prezes PZPN Zbigniew Boniek, który zaprezentował swój utwór w mediach społecznościowych portalu "Łączy nas Piłka". - Prezes Boniek dołączył do akcji #Hot16Challenge2, promującej zbiórkę funduszy na rzecz służby zdrowia w czasie walki z pandemią COVID-19, Zobacz jego nagranie - brzmi treść wpisu zamieszczonego na Twitterze.

Internauci postanowili skomentować utwór wykonany przez prezesa PZPN. - "Brawo. Prawie jak prezydent", "Super wyszło", "Dobry Zbigniew" czy też "Panie Prezesie, szacunek, dziękujemy" - to tylko niektóre z komentarzy pod filmem.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (4)
Zbigniew Boniek wziął udział w "Hot16Challenge2". Internauci zachwyceni: Super wyszło [WIDEO]
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 6 razy 2

  Błazenada.

 • donarturos1

  Oceniono 1 raz 1

  "Brawo. Prawie jak prezydent" Nie ma to jak walnąć komplement.

 • miro600

  Oceniono 5 razy 1

  Idz w pi..zdu barabie

 • dkoziell

  0

  No lepiej niż PAD, ale wielkich nadziei nie miałem :D Przed chwilą słuchałem wyzwania Media Expert i w sumie tu się pozytywnie zaskoczyłem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX