Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nie wszystko poszło, jak zakładano. UEFA przekłada kluczowe spotkanie

UEFA przełożyła najbliższe spotkanie Komitetu Wykonawczego na 17 czerwca, by dać sobie więcej czasu na ustalenie sposobu, w jaki mają zostać dokończone rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Pierwotnie spotkanie Komitetu Wykonawczego UEFA zaplanowane było 27 maja. Dwa dni wcześniej czołowe ligi europejskie miały dostarczyć federacji plany na dokończenie ich lig. To z kolei miało być niezbędnym narzędziem dla UEFA przy planowaniu wznowienia i dokończenia europejskich pucharów.

Zobacz wideo Czołowe ligi planują powrót do gry. "Piłkarze muszą przejść dokładne testy"

UEFA planuje wznowienie Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Wiadomo już jednak, że nie wszystko poszło tak, jak pierwotnie zakładano. Chociaż w miniony weekend rozgrywki wznowiła niemiecka Bundesliga, to wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie wrócą rozgrywki w Anglii i Hiszpanii. Wiemy też, że rozgrywki we Francji zostały przedwcześnie zakończone.

Dlatego też UEFA zdecydowała się na przesunięcie najbliższego spotkania Komitetu Wykonawczego na 17 czerwca. Europejska federacja chce mieć jeszcze więcej czasu na zaplanowanie wznowienia i dokończenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Ostatnie mecze tych pierwszych rozgrywek odbyły się 11 marca. 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: