Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski może stracić kolejne mecze! Hitowe starcia odwołane?

Reprezentacja Polski może stracić kolejne mecze przez epidemię koronawirusa. UEFA może odwołać całą Ligę Narodów, której rozgrywki miały się rozpocząć we wrześniu. Zawodnicy Jerzego Brzęczka mieli się w niej zmierzyć z Bośnią i Hercegowiną, Włochami oraz Holandią.

W ostatnich tygodniach podczas dyskusji UEFA na temat powrotu do gry w krajowych ligach i europejskich pucharach brakowało miejsca dla omówienia sytuacji Ligi Narodów. Według dziennikarzy druga edycja turnieju, która miała ruszyć już jesienią może się nie odbyć.

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie!

Liga Narodów UEFA odwołana? Brak dyskusji o rozgrywkach 

W poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie przedstawicieli europejskiej federacji, ale wśród jego głównych tematów mają się znaleźć głównie kwestie dotyczące Ligi Mistrzów i wracających lig. Jeśli ostatecznie Liga Narodów i jej problem nie będzie częścią dyskusji w trakcie obrad, możliwe, że rozgrywki zostaną odwołane.

Jak pisze dziennikarz "The Mirror" John Cross, sytuacja turnieju jest bardzo trudna. Należy zwrócić uwagę na fakt, że finał miał się odbywać w terminie, na kiedy przesunięto mistrzostwa Europy. Pogodzenie tych dwóch imprez będzie niemożliwe, a o wiele większy priorytet ma Euro. Rola Ligi Narodów w przypadku odwołania jej drugiej edycji może znacząco spaść. To nie wpłynie pozytywnie na jej przyszłość.

Reprezentacja Polski straci ważne mecze o stawkę

Stracą na tym także reprezentacje, które nie zmierzą się w meczach o stawkę, a prawdopodobnie w spotkaniach towarzyskich. Polska w ramach sezonu 2020/2021 Ligi Narodów miała zagrać z Bośnią i Hercegowiną, Włochami oraz Holandią. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 4 września. Zawodnicy kadry Jerzego Brzęczka mieli zagrać z Holandią na wyjeździe.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Komentarze (5)
Reprezentacja Polski może stracić kolejne mecze! Hitowe starcia odwołane?
Zaloguj się
 • segregator-a5

  Oceniono 2 razy 2

  "Reprezentacja Polski nie zagrać ważnego meczu aż do Euro! Coraz gorsze informacje". Kali skierowany na interwencja pisać dla redakcja?

 • damiann999

  Oceniono 1 raz 1

  Ktoś w nagłówku zapomniał napisać " może "
  Widać że szkoły pozamykane!!

 • leseser

  0

  Żenada. Równie dobrze można było napisać że Jarosław Kaczyński (pseudo. Kaczka) przechodzi do Platformy Obywatelskiej. Żenujący poziom redaktorzyny.

 • stary-ciula

  0

  JB - Sam to PiSSauółeś?

  T

  O

  -

  M

  N

  O

  M

  -

  F

  S

  Z

  C

  Z

  O

  N

  S

  Ł

  O

 • adam66

  0

  Polska zagrać zagrać i wygrać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX