Piłkarz Liverpoolu napisał do Billa Gatesa. Jest zwolennikiem teorii spiskowych

Dejan Lovren wierzy w teorie spiskowe dotyczące koronawirusa. Obrońca Liverpoolu skomentował zdjęcie Billa Gatesa, na którym polityk dziękuje członkom opieki medycznej walczącej z epidemią. "To koniec, Bill. Ludzie nie są ślepi" - napisał.

Chorwat wspiera dwóch popularnych aktywistów. 68-letniego Davida Icke'a, którego kanał na YouTube został zablokowany za kontrowersyjne filmiki m.in. na temat związków koronawirusa z siecią 5G, a także swojego rodaka, Ivana Pernara - polityka i twórcę konspiracyjnych teorii. 

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy.

Lovren do Billa Gatesa: "Ludzie nie są ślepi"

Na jednej z grafik zamieszczonych na Instagramie Pernara pojawia się mem z Billem Gatesem trzymającym szczepionkę i napisem "Twoje ciało, mój wybór". Lovren zareagował na niego emotikoną rąk złożonych do modlitwy. Piłkarz popiera poglądy polityka. Sam także zdecydował się odpowiedzieć na działania Gatesa. Skomentował zdjęcie, na którym polityk dziękuje członkom opieki medycznej walczącej z epidemią. Napisał: "To koniec, Bill. Ludzie nie są ślepi".

 

W kolejnym poście na swoim Instagramie Lovren promował kolejnego z kontrowersyjnych twórców teorii - Rashida Buttara. Dziękował także za wywiady Briana Rose'a, który zapraszał m.in. Icke'a do swojego programu "LondonReal". 30-letni piłkarz gra dla Liverpoolu od lipca 2014 roku. W tym sezonie Premier League zagrał w 9 meczach, w których zaliczył jedną asystę. 

Przeczytaj także:

Więcej o: