Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Manchesteru United przyłapany! Złamał zasady kwarantanny [WIDEO]

Marcos Rojo wpadł w poważne kłopoty. Argentyński obrońca został przyłapany na paleniu papierosów i grze w karty z przyjaciółmi. Zawodnik wypożyczony do Estudiantes złamał tym samym zasady kwarantanny, narzucone przez argentyński rzad.

Marcos Rojo został w styczniu wypożyczony z Manchesteru United do Estudiante w Argentynie, swojego rodzinnego kraju. W związku z pandemią koronawirusa argentyński rząd wprowadził obostrzenia, aby system opieki zdrowotnej mógł poradzić sobie z liczbą zakażonych.

Zobacz wideo Trwa odmrażanie piłki nożnej.

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać Marcosa Rojo, który do późnych godzin nocnych gra w karty ze swoimi przyjaciółmi, paląc w tym samym czasie papierosy. Złamał tym samym zasady kwarantanny, które zabraniały spotkań w większych grupach niż cztery osoby. Z powodu obostrzeń nie wróci do Wielkiej Brytanii, gdzie z końcem czerwca miał polecieć z powodu końca wypożyczenia do Estudiante.

Rojo nie jest pierwszym zawodnikiem z Premier League, który złamał zasady kwarantanny. Kyle Walker zorganizował imprezę we własnym domu, zapraszając swojego przyjaciela i dwie dziewczyny. Jack Grealish, gwiazda Aston Villi, rozbił swój samochód wracając z imprezy, choć jeszcze kilka godzin wcześniej w mediach społecznościowych nawoływał, aby fani pozostali w domach.

Przeczytaj także:

Więcej o: