Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zbigniew Boniek wywołał burzę na Twitterze. "Po co pan go dotyka?" [WIDEO]

Zbigniew Boniek udostępnił na swoim profilu na Twitterze nagranie, na którym pokazał swoje spotkanie z ulicznym akerdeonistą. Internauci zwrócili mu jednak uwagę, że nie zachował dystansu, co sam wcześniej zarzucał innym.

Zbigniew Boniek udostępnił na swoim profilu na Twitterze nagranie, na którym widać jego spotkanie z ulicznym akordeonistą. Prezes PZPN wrzucił mu pieniądze do puszki, po czym objął go i wyjął telefon, aby zrobić z nim zdjęcie. - Mój ulubiony instrument, moja ulubiona piosenka - napisał Boniek.

Internauci natychmiast wytknęli prezesowi PZPN, że choć miał na swojej twarzy założoną maskę, nie zachował dystansu, zalecanego z powodu pandemii koronawirusa. - Po co go pan dotyka? - pytają z kolei inni.

Zobacz wideo Zbigniew Boniek szczerze o tym, kto zapłaci za testy na koronawirusa dla piłkarzy ekstraklasy

Zapewne sprawa rozeszłaby się bez większego echa, gdyby nie fakt, że Zbigniew Boniek pod koniec marca wytknął to samo twórcom "Kanału Sportowego", którzy prowadzili transmisję charytatywną, gdy w jednym studiu obecne były cztery osoby. Główna różnica polegała jednak na tym, że oni byli wówczas w pracy i wykonywali swoje obowiązki.

Przeczytaj także:

Więcej o: