Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niezwykła prezentacja drużyny przed sezonem. "Jak pokaz z Korei Północnej"

Zdjęcie z piłkarzami norweskiego Odds BK, na którym zostali uwiecznieni przed rozpoczęciem ligowego sezonu, stało się bardzo popularne w czasach pandemii. Wszyscy zawodnicy stoją na nim w odległości wynoszącej 2 metry, zarówno w poziomie, jak i w pionie. - To wygląda jak pokaz rodem z Korei Północnej - mówi Jan Frode Nornes, trener skandynawskiej drużyny.

Sezon piłkarski w Norwegii rozpocznie się z opóźnieniem ze względu na pandemię koronawirusa. Przed rozpoczęciem rozgrywek piłkarze Odds BK pozowali tradycyjnie do zdjęcia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszyscy stoją na nim, zachowując odpowiedni dystans społeczny, jaki jest obecnie wymagany w dobie koronawirusa.

Wyjątkowe klubowe zdjęcie Odds BK w czasach pandemii

Na fotografii zrobionej w czwartek na Skagerak Arenie pomiędzy każdym graczem jest zachowana dwumetrowa odległość zarówno w pionie, jak i w poziomie. - To wygląda jak pokaz rodem z Korei Północnej. Zdjęcie zrobione na czasie, zostanie zawieszone na stadionie w klubowej gablocie jako przypomnienie bardzo szczególnego okresu, również dla piłkarzy - mówi Jan Frode Nornes, trener Odds BK, cytowany przez portal vg.no.

Liga norweska miała rozpocząć sezon 4 kwietnia, ale szalejący wirus sprawił, że wszystkie imprezy sportowe zostały zawieszone aż do 15 czerwca. Na razie nie jest znany nowy termin startu rozgrywek.

Zobacz wideo Trwa odmrażanie piłki nożnej.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: