Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przyłapany Igor Angulo tłumaczy się ze złamania warunków izolacji. "To absurd"

Portal weszlo.com opublikował zdjęcie Igora Angulo, który bez maski spaceruje po ulicach Gliwic. Piłkarz Górnika Zabrze miałby być także jedynym zawodnikiem drużyny, który nie zgadzał się na obniżkę wynagrodzeń. - To nieprawda. A maskę na spacerze zdjąłem tylko na sekundę - tłumaczy Hiszpan w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Jego klub nie chce komentować sprawy.

Piłkarze ekstraklasy od niedawna zgodnie z planem wznowienia obecnego sezonu rozgrywek mieli przebywać w izolacji, indywidualnie przygotowując się do powrotu do formy, a następnie pierwszych spotkań. 

Piłkarz Górnika Zabrze złamał zasady izolacji? "To absurd"

Jak podaje portal weszlo.com do ogólnych zaleceń, które na czas epidemii koronawirusa wprowadzono w Polsce, miał nie zastosować się Igor Angulo. Do redakcji przysłano zdjęcie Hiszpana spacerującego z wózkiem po ulicach Gliwic bez maski. - To absurd - mówił Angulo w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". - Zdjąłem maskę na sekundę, żeby porozmawiać z żoną. Możemy jako piłkarze wyjść z domu na zakupy co dwa, trzy dni - stwierdził.

Klub nie komentuje sprawy, ale chce wyjaśnień

Sprawy nie chce komentować Górnik. - Rozmawiałem z prezesem, ma skonsultować się w sprawie wyjaśnień w tej sprawie. Nie chcemy jednak niczego oceniać, bo wszyscy widzieliśmy tylko artykuł i zdjęcie - mówi Sport.pl rzecznik prasowy Górnika, Bartłomiej Perek. W dodatku zawodnik Górnika Zabrze według niedawnych doniesień miałby być jedynym w całej drużynie, który nie zgadza się na obniżkę wynagrodzeń ze względu na kryzys, jaki uderzy w kluby po zakończeniu epidemii. - To nieprawda - odpowiedział Hiszpan w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Nie zdradził jednak szczegółów całej sprawy.

Angulo trafił do Górnika w sierpniu 2016 roku. W 26 występach w trakcie obecnego sezonu ekstraklasy zdobył jedenaście goli i zaliczył cztery asysty. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .