Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jan Bednarek broni Roberta Lewandowskiego. "To niezrozumiałe. Poczułem się z tym źle"

- Gość przelewa wielkie pieniądze z własnej woli razem z żoną. Nikt go do tego nie zmusza i jeszcze spotyka się z krytyką, że jest to za mało - broni Jan Bednarek Roberta Lewandowskiego w rozmowie z newonce.sport.

Jan Bednarek w rozmowie z Newonce.sport broni Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski przekazał na walkę z koronawirusem cztery miliony euro, za co został przez część komentujących skrytykowany. Kibice zarzucili mu, że w stosunku do jego zarobków, przeznaczył zbyt małe środki. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski show! Takiego występu jeszcze nie było:

Bednarek broni Lewandowskiego: Poczułem się źle

- Gość przelewa wielkie pieniądze z własnej woli razem z żoną. Nikt go do tego nie zmusza i jeszcze spotyka się z krytyką, że jest to za mało. Dla mnie jest to niezrozumiałe, poczułem się z tym źle - powiedział Bednarek.

Obrońca Southamptonu został także zapytany o pomoc, jaką mieli przekazać zawodnicy Premier League. Piłkarze byli krytykowani przez angielskie media, że nie chcą solidarnie wesprzeć poszkodowanych przez pandemię. - Piłkarze w Anglii płacą wielkie podatki i to już jest duże wsparcie. To rynek, dużo zarabiamy, ale jesteśmy tyle warci. Nikt nikomu nie zabraniał grać w piłkę - dodał Bednarek. Jego zdaniem wielu zawodników występujących w lidze angielskiej działa charytatywne, ale nie chce o tym mówić.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .