Everton jest oburzony i przerażony zachowaniem Moise Kean'a. "To niedopuszczalne"

Władze Evertonu są oburzone zachowaniem Moise Kean'a, który złamał zasady izolacji i zorganizował skandaliczną imprezę w swoim domu w Cheshire - donosi dziennik "Mirror". Klub Premier League był przerażony podejściem swojego zawodnika i nazwał je "niedopuszczalnym".

Niektórzy piłkarze Premier League w dalszym ciągu lekceważą zalecenia angielskich władz, które mówią o tym, aby unikać spotkań z innymi ludźmi i pozostać samemu domu tylko z rodziną w czasie trwania pandemii. Moise Kean postanowił złamać ten nakaz. 

Zobacz wideo Świerczewski: Każdy szuka dziury w kadrze Brzęczka

Everton potępił zachowanie Moise Kean'a, który zorganizował huczną imprezę

Piłkarz opublikował na swoim "Snapchacie" wideo z domowej zabawy, w której uczestniczyło wielu gości. Impreza została opisana jak "dziki zachód" i brały w niej udział tańczące kobiety. Pod jednym ze zdjęć znalazł się podpis: "poddany kwarantannie" - możemy przeczytać relację z całego zajścia w dzienniku "The Mirror". 

- Everton Football Club był przerażony, gdy dowiedział się o incydencie, w którym zawodnik pierwszego zespołu zignorował wytyczne rządu i politykę klubu dotyczące pandemii koronawirusa. Wyrażamy rozczarowanie zachowaniem piłkarza i wyraźnie podkreślamy, że takie zachowanie jest całkowicie niedopuszczalne. Niesamowite osoby z Narodowego Ministerstwa Zdrowia zasługują na najwyższy szacunek za ich ciężką pracę i poświęcenie.Najlepszym sposobem, aby okazać im szacunek, jest podjęcie odpowiedzialnych działań, aby uchronić się przed koronawirusem - brzmi treść oświadczenia klubu wysłanego angielskim mediom.

Carlo Ancelotti z pewnością wyciągnie surowe konsekwencje wobec swojego napastnika. Ostatnio włoski szkoleniowiec stwierdził: - Zdrowie wszystkich ludzi jest najważniejsze. Z tego powodu musimy postępować zgodnie z zaleceniami - mówił trener, cytowany przez "The Mirror".

Moise Keane przyszedł do Evertonu z Juventusu w letnim oknie transferowym 2019 roku za 24 mln funtów i podpisał pięcioletnią umowę. W angielskim klubie spisywał się fatalnie w sezonie 2019/20, który został przerwany z powodu pandemii. Reprezentant Włoch w 26 meczach strzelił zaledwie jednego gola.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: