Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dwóch wielkich trenerów z Premier League zostało wolontariuszami! Pomagają w dostawie warzyw i owoców

Jose Mourinho i David Moyes pomagają w walce z koronawirusem. Obaj menedżerowie zostali wolontariuszami przy dostawach owoców i warzyw dla najbardziej potrzebujących.

Jose Mourinho i David Moyes zostali wolontariuszami w walce z koronawirusem. Menedżer Tottenhamu pomaga w uprawie warzyw i owoców, które rosną w klubowym ośrodku treningowym. Na co dzień zjadali je zawodnicy Tottenhamu. Teraz najpierw trafiają one na klubowy stadion, a później do najbardziej potrzebujących osób z okolicy. 

Zobacz wideo Czołowe ligi planują powrót do gry.

- Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi. Przede wszystkim chciałbym podziękować tym, którzy wykonują niesamowitą pracę, walcząc o nasze zdrowie. Wspólnie stawmy czoła pandemii - zachęcał w mediach społecznościowych Mourinho.

Moyes z kolei, opuścił dom w Londynie, udając się na północ Anglii, gdzie mieszka jego najbliższa rodzina. To tam, w jednym z lokalnych sklepów, natknął się na ogłoszenie. Menedżer West Hamu został dostawcą warzyw i owoców dla mieszkańców miasteczka, w którym przebywa.

- Zostałem wolontariuszem, gdy moja żona wyjechała i zostałem sam. Moim zadaniem było zostawianie pudełek z owocami i warzywami pod drzwiami, pukanie do nich i odchodzenie. Odczuwałem dzięki temu dużą satysfakcję. Z chęcią wracałem do sklepu po kolejne pudełka - powiedział Moyes, cytowany przez "TalkSport".

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .