Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Była gwiazda piłki dostarcza prezerwatywy dronami do domów

Hiszpański dziennik "Marca" podał informacje o ciekawej akcji byłego piłkarza Premier League oraz Serie A. Faustino Asprilla postanowił oddać 100 tysięcy prezerwatyw swojej firmy "Condones Tino" organizacjom charytatywnym. Kolumbijczyk zrobił to za pośrednictwem drona.

Kolumbijczyk może wiele zarobić na swoim biznesie. Mówi się, że przez epidemię koronawirusa w ciągu kilku miesięcy na całym świecie coraz bardziej może brakować prezerwatyw. Firmy, które je produkują będą zatem przynosić spore pieniądze. Asprilla uspokoił swoich klientów na Twitterze, informując, że firma ma jeszcze około trzech i pół miliona sztuk do wciąż trwającej dystrybucji. 

Zobacz wideo Top 5 goli Arkadiusza Milika w sezonie 19/20 [Eleven Sports]

Były piłkarz Newcastle i Parmy oddał 100 tys. prezerwatyw na walkę z koronawirusem

Asprilla oddał 100 tysięcy prezerwatyw, które trzymał w swoim domu organizacjom charytatywnym w Kolumbii. Zyski z ich sprzedaży mają przeznaczyć na walkę z epidemią koronawirusa. Co ciekawe, zrobił to za pośrednictwem drona, żeby uniknąć kontaktu z innymi. Były piłkarz wprowadził także tę drogę dystrybucji prezerwatyw w swojej firmie. "Będziemy je dronami dostarczać do domów. Zapakujemy po trzy w jedno pudełko i obsłużymy klientów" - zapewnił cytowany przez dziennik "Marca". 

Faustino Asprilla to były zawodnik m.in. Newcastle United i Parmy. Zagrał 48 spotkań w Premier League i 96 w Serie A. Kolumbijczyk zakończył piłkarską karierę w lipcu 2004 roku. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .