Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarze Leeds dostaną podwyżki! Nagroda za zachowanie podczas pandemii

W związku z epidemią koronawirusa zawodnicy i pracownicy Leeds United zgodzili się na obniżkę płac. Jak podaje "The Sun", zostaną za to zachowanie nagrodzeni. Po zakończeniu kryzysu mają dostać podwyżki. W drużynie jest dwóch Polaków: Mateusz Klich i Mateusz Bogusz.

Piłkarze i pracownicy klubu Leeds United w związku z epidemią koronawirusa zgodzili się na obniżkę swoich płac. To działanie zostało docenione przez władze, które po zakończeniu sytuacji kryzysowej związanej z epidemią zdecydowały się na dwuprocentową podwyżkę dla wszystkich zaangażowanych w akcji. 

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Leeds United podwyższy płace piłkarzy po epidemii

Drużyna Leeds jest zdeterminowana, żeby wrócić do grania w Championship. Jest liderem tabeli rozgrywek i awansowałaby w takiej sytuacji do Premier League. To wygenerowałoby dla drużyny zysk około 170 milionów funtów. 

W Leeds United gra dwóch polskich zawodników. Mateusz Bogusz trafił do angielskiej drużyny w styczniu 2019 roku z Ruchu Chorzów, ale nie jest tam podstawowym graczem. Mateusz Klich występuje w drużynie od stycznia 2018 roku, a w tym sezonie w 37 meczach zdobył cztery gole i zaliczył cztery asysty. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .