Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tam koronawirus dotarł na samym końcu. "Wojsko łapie ludzi, czasem ich bije"

Afryka długo była białą plamą na mapie COVID-19, ale teraz sytuacja w krajach Afryki Subsaharyjskiej jest poważna. - W Senegalu jest stan wyjątkowy. Na ulicach jest wojsko. Ludzie siedzą w domach, a za złamanie zakazu wychodzenia nie grozi tylko mandat. Widziałem nagrania, na których służby biją ludzi - mówi Mamadou Diouf, Senegalczyk, ekspert i dziennikarz zajmujący się Afryką Subsaharyjską, który od 37 lat mieszka w Polsce. Zobacz rozmowę w poniższym materiale wideo.
Zobacz wideo

Sportową Rozmowę Dnia możecie oglądać codziennie o godz. 21 na Sport.pl i Gazeta.pl

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Komentarze (25)
Tam koronawirus dotarł na samym końcu. "Wojsko łapie ludzi, czasem ich bije"
Zaloguj się
 • wein-r

  Oceniono 4 razy 4

  Mamadou Diouf. Fajny gość. Rzetelny przekaz z Afryki gwarantowany.

 • zdzisiek66

  Oceniono 9 razy 1

  Nie pochwalam bicia ludzi, ale miejmy świadomość, że epidemia w krajach afrykańskich to będzie prawdziwa jatka z dziesiątkami milionów ofiar.

 • qudaq

  0

  Aż się prosi o naśladownictwo. Kiedyś usłyszałem od Marokańczyków, że Maroko to Polska Afryki. No to pora, aby to Polska w Europie byla Czarną Afryką. To powinno zadowolić tych narzekających na kraj urodzenia i poprawić satysfakcję, że jesteśmy wśród narodów kontynentu szczególnej od wiekow troski przyjaciół z Azji, Europy i Ameryki.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 12 razy -2

  E tam, to tylko czarnuchy - prawdziwym katopolaczkom to przeciez zwisa jak kilo kitu u sufitu, katpolaczki bekna finansowo - beda zyli jak murzyni (biali zreszta).

 • pamejudd

  Oceniono 16 razy -4

  Zaraz zaraz - wczoraj było o Murzynach nie chcących żeby testować w Afryce szczepionkę. Widziałem też jakiś bulgot w czarnych otchłaniach fejsbuka w tej samej sprawie. No to w czym problem? Uszczelnić Frontex i spokojnie czekać - niech się gwiazdy futbolu wezmą za wynalezienie leku.

 • piotrm74

  Oceniono 23 razy -13

  jeden z nielicznych arykułów ten jest bezpłatny. Za większość Czerska wyłudza 19,90 za miesiąc....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX