Iker Casillas zorganizuje El Clasico! Dwie legendy potwierdziły swój udział

Iker Casillas postanowił zorganizować mecz charytatywny z udziałem legend Realu Madryt i FC Barcelony, podczas którego będą zbierane środki na pomoc dla najbardziej poszkodowanych z powodu epidemii koronawirusa. Spotkanie miałoby się odbyć po zakończeniu pandemii, a chęć udziału wyrazili już Carles Puyol i Andres Iniesta.

Oficjalny profil La Liga na Twitterze udostępnił najlepsze zagrania Xaviego Hernandeza. To nagranie udostępnił niedługo później Andres Iniesta, na co zareagował Carles Puyol. Legendarny obrońca FC Barcelony przyznał, ze obserwowanie ich obydwu z bliska było dla niego ogromnym zaszczytem.

Zobacz wideo Sportowcy dbają o formę bez wychodzenia z domu. W mediach społecznościowych pokazują swoje treningi

Casillas zorganizuje charytatywne El Clasico

Na jego słowa zareagował Iker Casillas, który udostępnił wpis Puyola, wpadając na pomysł meczu charytatywnego. - Kiedy koszmar z koronawirusem się skończmy, zbierzmy wszystkie legendy z dawnych lat i zagrajmy El Clasico. Przekażmy wszystkie pieniądze z meczu tym, którzy najbardziej teraz ucierpieli - podkreślił były bramkarz Realu Madryt.

Jego pomysł spotkał się z poparciem wspomnianych wcześniej Puyola i Iniesty. - Zróbmy to! - stwierdził były obrońca FC Barcelony, na co zareagował Iniesta. - Zadzwoń. Możesz na mnie liczyć! - podkreślił pomocnik.

Przeczytaj także:

Więcej o: