Jakub Wawrzyniak zaskoczył nową fryzurą. "Coś poszło nie tak"

Jakub Wawrzyniak opublikował na Twitterze zdjęcie z nową fryzurą. - Mówili, postępuj zgodnie z instrukcją... Coś poszło nie tak. Fryzjerzy, wracajcie do pracy - napisał były zawodnik m.in. Legii Warszawa.

Koronawirus sprawił, że oprócz sportu zatrzymało się wiele różnych dziedzin codziennego życia. Ograniczenia w Polsce wprowadzone przez rząd sprawiły, że zamknięte zostały m.in. salony fryzjerskie. Jakub Wawrzyniak podzielił się we wtorek w mediach społecznościowych zdjęciem swojej nowej fryzury.

Wawrzyniak: Fryzjerzy, wracajcie do pracy

- Mówili, postępuj zgodnie z instrukcją... Coś poszło nie tak. Fryzjerzy, wracajcie do pracy - napisał Wawrzyniak, komentując publikowane przez siebie zdjęcie, na którym jest łysy. Fotografia kompletnie zaskoczyła fanów, którzy błyskawicznie opublikowali kilka parodii z byłym zawodnikiem m.in. Legii Warszawa w roli głównej.

Jakub Wawrzyniak w swojej karierze występował m.in. w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Widzewie Łódź, Legii Warszawa, Panathinaikosie czy Lechii Gdańsk. Karierę sportową zakończył po sezonie 2019/2020, w barwach GKS-u Katowice. W ekstraklasie rozegrał aż 249 spotkań, w których zdobył 7 bramek i zanotował 30 asyst.

Zobacz wideo Co słychać w klubach ekstraklasy? Cięcia, cięcia i stan uśpienia

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA