Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Szalony plan we włoskiej Serie A! Chcą rozegrać wszystkie mecze w jednym mieście

Według "La Republicca" władze Serie A rozważają szalony plan dokończenia ligi wobec kryzysu związanego z epidemią koronawirusa. Na razie rozgrywki pozostają wstrzymane, ale istnieje możliwość zorganizowania meczów przez 45 dni jedynie w Rzymie.

Pierwszą opcją na dokończenie Serie A jest wystartowanie regularnych spotkań pozostałych do rozegrania. Jest parę możliwych dat wznowienia włoskiej ligi: 20, albo 28 maja, a także poszczególne dni w czerwcu. 

Zobacz wideo To jest wojna milionerów z miliarderami!

Serie A w jednym mieście na 45 dni? Szalony plan Włochów!

Jak podaje "La Republicca", istnieje także o wiele bardziej szalony plan. Zakłada zgromadzenie wszystkich dwudziestu zespołów w jednym mieście, a konkretnie w Rzymie. To zminimalizowałyby koszty i zagrożenie tworzone przez podróże, a także ograniczyło kontakt z ludźmi spoza klubów. Miałoby to potrwać 45 dni. 

Mecze w tym czasie rozgrywano by na Stadio Olimpico, obiekcie Frosinone - Stadio Tripe, a także Stadio Flamino. Przypomnijmy, że w Rzymie skutki epidemii koronawirusa są odczuwalne o wiele mniej niż w północnych Włoszech i przede wszystkim regionie Lombardii. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Komentarze (4)
Szalony plan we włoskiej Serie A! Chcą rozegrać wszystkie mecze w jednym mieście
Zaloguj się
  • xzyzzy

    Oceniono 3 razy 1

    to kopia pomysłu jednego kolesia z częstochowy bodajże. a wszystko po to, by wytargać ostatnią ratę od telewizorni, liczoną w grubych bańkach. ci kolesie już czują, że wnet będą nikim, bo po co komu teraz tępe gostki ganiające za balonem. więc kombinują, jak dorwać ostatnią konfiturę, bez względu na skutki uboczne.

  • krzysztof_ptk

    Oceniono 1 raz 1

    Ja mam jeszcze prostszy sposób, można to skrócić do jednego dnia. Strzelać tylko karne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX