Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje o stanie zdrowia legendy tureckiej piłki. Emocjonalny wpis żony

Legenda tureckiej piłki i były bramkarz FC Barcelony, Rustu Recber pokonał koronawirusa. "Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i mojego męża w tej walce. Czuje się dobrze, to dla mnie najważniejsze. Niesamowite, że udało mu się z tego wyjść" - pisze w emocjonalnym wpisie na Instagramie jego żona, Isil Recber.

"Po ciężkim 11-dniowym pobycie w szpitalu, mój mąż został wypuszczony do domu" - poinformowała niedawno na Instagramie Isil Recber, żona Rustu Recbera. Były bramkarz FC Barcelony i legenda tureckiej piłki nożnej trafiła do szpitala pod koniec marca. Na początku przebywał nawet na oddziale intensywnej terapii, a jego stan określano jako ciężki. Ostatecznie pokonał koronawirusa

Były bramkarz Barcelony wyleczył się z koronawirusa. "To niesamowite"

"Cóż za piękny dzień, dzięki Bogu" - napisała Isil Recber w kolejnym, bardzo emocjonalnym wpisie. "Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i mojego męża w tej walce. Czuje się dobrze, to dla mnie najważniejsze. Niesamowite, że udało mu się z tego wyjść, a jest przecież jeszcze tyle osób, które cierpią. Będę się modlić za innych chorych, chcę, żeby z tego, jak najszybciej wyszli. Wszystkim doradzam: to wojna, odpuśćcie najbardziej szkodliwe nawyki. Poznajcie wartość swojego zdrowia i życia" - wskazywała. 

 

Recber grał w Barcelonie od lipca 2003 do lipca 2006 roku, z przerwą na wypożyczenie do Fenerbahce, do którego później odszedł. Grał także w Besiktasu i Antalyasporze. Rozegrał 124 mecze w reprezentacji Turcji, w której debiutował w 1994 roku. 

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .