Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Robert Lewandowski został przebadany. Podział piłkarzy w Bayernie Monachium

W poniedziałek piłkarze Bayernu Monachium wrócili do treningów. Zanim jednak pojawili się na boisku, przeszli obowiązkowe testy na obecność koronawirusa. Ich wyniki pojawią się w ciągu dwóch dni.

Piłkarze Bayernu Monachium w poniedziałek rozpoczęli treningi po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. To jeden z pierwszych topowych europejskich klubów, którego zawodnicy wrócili do zajęć na boisku.

Robert Lewandowski przebadany. Piłkarze Bayernu przeszli testy na obecność koronawirusa

Piłkarze nie pojawili się jednak w ośrodku treningowym jednocześnie. Wcześniej zostali podzieleni na grupy liczące od trzech do pięciu osób. Każda pojawia się na obiektach osobno. Dodatkowo, by uniknąć niepotrzebnych kontaktów, piłkarze nie mogą korzystać z klubowych łazienek - prysznic polecono im brać dopiero po powrocie do domu.

To jednak nie koniec środków bezpieczeństwa. Jak poinformował portal sport1.de, wszyscy piłkarze Bayernu w poniedziałek przeszli testy na obecność koronawirusa. Najpierw pobrano u nich wymazy z gardła, a następnie z nosa. Wśród przebadanych był Robert Lewandowski, który wrócił do ćwiczeń po kontuzji. W grupie znalazł się z innymi piłkarzami, którzy jeszcze niedawno przechodzili proces rehabilitacji - Niklasem Suele i Ivanem Perisiciem.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: