Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pieniądze od Lewandowskich dotarły do Polski. "Każda złotówka jest dla nas cenna"

Pieniądze od Roberta i Anny Lewandowskich zaczynają docierać do polskich szpitali. Ponad 200 tysięcy złotych trafiło do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach. - Każda złotówka jest dla nas cenna - dziękuje prezydent Tychów Andrzej Dziuba.
Zobacz wideo Robert Lewandowski trenuje z Klarą [WIDEO]

Robert i Anna Lewandowscy przekazali na walkę z pandemią koronawirusa milion euro. Swoją decyzję ogłosili 21 marca na Instagramie. - Wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni - napisali Lewandowscy.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska pomagają polskim szpitalom

Początkowo nie było wiadomo, gdzie trafią pieniądze od Lewandowskich, ale dzień później w mediach pojawiła się informacja, że pieniądze trafią do polskich szpitali. Prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował, że Wojewódzki Szpitala Specjalistyczny w Tychach już otrzymał przelew.

- Ponad 200 tysięcy złotych z tej kwoty trafiło do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego! Pieniądze zostaną wydane na doposażenie szpitala m.in. w sprzęt ochronny, dodatkowe butle z tlenem. Każda złotówka jest dla nas cenna - Robert Lewandowski i Anna Lewandowska bardzo dziękujemy - napisał prezydent Tychów.

Więcej o:
Komentarze (20)
Pieniądze od Lewandowskich dotarły do Polski. "Każda złotówka jest dla nas cenna"
Zaloguj się
 • robertczajka

  Oceniono 2 razy 2

  wszystko się zgadza gdy celebryta czy bardzo znany bogaty sportowiec czy ktokolwiek przekażę dużą sumę na cele charytatywne to trzeba wziąć pod uwagę że po takiej akcji wartość rynkowa każdego kontraktu przyszłego wzrośnie wielokrotnie właśnie dzięki pomocy dlatego żeby być wiarygodnym bogatym samarytaninem trzeba jeszcze dołożyć bo nie może być tak żeby finansowo To się opłacało prawdziwa pomoc nie może się opłacać dlatego trzeba wziąć pod uwagę wszystkie okoliczności a pieniądze trzeba wziąć i dziękować za nie ale za za coś uwagę na powyższe fakty żeby być uczciwym i mieć czyste sumienie A to powinno być chyba też ważne dla darczyńców tyle w temacie

 • dlaczegozbynie

  Oceniono 2 razy 2

  przywiozl je chinski pociag.

 • elzbietttta

  Oceniono 2 razy 2

  A dokąd poszły pieniądze od Kulczyk czy Błaszczykowskiego? Jakoś tak bez większego rozgłosu przeznaczyli swoje pieniądze dla dobra ogółu. Czyżby za mało (jeśli w ogóle) wydali na PR?

 • cmochall

  Oceniono 4 razy 2

  Samochwaly!Tak po cichu po ludzku nie wypada? Bo jak na reklame- to malo.

 • returnofstinki

  Oceniono 2 razy 2

  a kiedy dotra do Polski i Polakow ich pieniadze na koncie WOSP ?

 • w.sumie.to.ja

  Oceniono 2 razy 2

  Ja dzisiaj dałem więcej niż PP ARL.
  Dałem wszystko co miałem, razem 25 PLN

 • janodys

  0

  Czy, 1 mln euro przekazane przez Lewandowskich, to dużo, czy mało?
  .1 mln euro, to w przybliżeniu 4,5 mln złotych. CD Projekt spółka o największej kapitalizacji w Polsce, o wartości 27,11 miliardów złotych, przekazała 4 mln złotych.
  Komentarz zbyteczny.

 • mniklasp

  0

  Lewy , zabierz swoje pieniadze nikomu nie sa potrzebne , bardzo chetnie jednak Polska bedzie przyjomwala pieniadze od anonimowych darczyncow ktorzy nie wyskakuja z lodowki . Cnota jest dawanie bez rozglosu i w ciszy prawdziwej uczciwosci i bezinteresownosci. To jest klasa , i ty do niej nie nalezysz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX