Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz złamał zakaz podróżowania! Uciekł z Hiszpanii, bo śpieszył się na osiemnastkę dziewczyny

Fiodor Smołow to kolejny piłkarz, który złamał zasady dotyczące podróżowania. 30-letni zawodnik Celty Vigo uciekł z Hiszpanii do Rosji, bo spieszył się na... osiemnastkę dziewczyny.

Ponad 12 tys. ofiar pochłonęła już pandemia koronawirusa w Hiszpanii. Hiszpański rząd z wprowadzeniem obostrzeń czekał dosyć długo, ale gdy już je wprowadził, surowo ich przestrzega. Niestety wiele osób wciąż nie stosuje się do zaleceń, które mają zwiększyć bezpieczeństwo całego społeczeństwa.

Zobacz wideo Gikiewicz o sytuacji w Jordanii: Stan wojenny, a ludzie wychodzą na balkony i rzucają kwiaty

Rosyjski piłkarzy złamał zakaz podróżowania. Uciekł samolotem do Rosji, bo spieszył się na... osiemnastkę dziewczyny

Jedną z takich osób okazał się Fiodor Smołow, rosyjski piłkarz wypożyczony z Lokomotiwu Moskwa do Celty Vigo. Po zamknięciu granic Smołow pozostawał w Hiszpanii, ale za wszelką cenę chciał wrócić do Rosji. W weekend udało mu się to zrobić. Mimo zakazu opuszczania kraju Smołow udał się na lotnisko, z którego zabrał go prywatny samolot. O tym, że Smołow opuszcza Hiszpanię, władze jego klubu dowiedziały się dopiero po tym, jak maszyna oderwała się od pasa startowego.

Jak się okazało, Smołow zdecydował się na desperacką ucieczkę z Hiszpanii głównie dlatego, że spieszył się na 18. urodziny swojej dziewczyny, Mrii Jumaszewej, co ciekawe, wnuczki Borysa Jelcyna, byłego premiera Związku Radzieckiego.

Czytaj również: