Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Specjalne podziękowania dla Roberta i Anny Lewandowskich. "Każda złotówka jest dla nas cenna"

- Każda złotówka jest dla nas cenna - bardzo dziękujemy - napisał prezydent Tychów Andrzej Dziuba, odnosząc się do pomocy Roberta i Anny Lewandowskich.

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, która nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać milion euro na walkę z koronawirusem - napisał 21 marca Robert Lewandowski na swoim koncie na Instagramie, informując o pomocy, której udzielił wraz z żoną Anną.

Robert i Anna Lewandowscy dostali podziękowania za wsparcie

Ponad 200 tysięcy złotych z tej kwoty trafiło do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach (Megrez). - Pieniądze zostaną wydane na doposażenie szpitala m.in. w sprzęt ochronny, dodatkowe butle z tlenem. Każda złotówka jest dla nas cenna - napisał prezydent Tychów Andrzej Dziuba, dziękując za wsparcie.

Kilka dni temu identyczną kwotę dostał Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu. To jedna z 19 polskich placówek wytypowanych do walki z pandemią choroby COVID-19 przez Ministerstwo Zdrowia.

Zobacz wideo Tak Robert Lewandowski gra w piłkę z córką

Przeczytaj też:

Więcej o:
Komentarze (5)
Specjalne podziękowania dla Roberta i Anny Lewandowskich. "Każda złotówka jest dla nas cenna"
Zaloguj się
 • sqlap72

  Oceniono 10 razy 4

  Może niech lansujący się Duda powie ile sprzętu można byłoby kupić za wynagrodzenia wypłacone członkom komisji Świra d/s katastrofy smoleńskiej, która w końcu nic nie ustaliła.Ten psychopata już dawno powinien gnić w psychiatryku o zaostrzonym rygorze.

 • onten

  Oceniono 3 razy 3

  dzieki takim darowiznom rząd staje się co raz bardziej leniwy, a po co wyposażac szpitale i płacić jak to zrobi owsiak, a po co kupowac maski jak przecież lewandowski da.
  A po płacić za operacje jak są zbiórki na siepomaga.
  A póżniej 2 miliardy na propagandę są

 • oszrany

  Oceniono 8 razy 2

  To wszysko powinno byc z podatkow a nie zeby trzeba bylo robic zbiorki na leczenie chorych dzieci, zbierac kase na dofinansowanie szpitali. PiS tylko kosciolowi daje i napycha swoje kieszenie.

 • starsza10

  0

  Można tylko podziękować. Lewandowski na prezydenta? A dlaczego nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX