Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polski klub okradziony podczas pandemii! Dramatyczny apel. "Złodzieje nie mają sumienia"

Drugoligowa Olimpia Elbląg została okradziona podczas pandemii koronawirusa. Klub stracił cenny sprzęt o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. - Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać, złodzieje nie mają sumienia - apeluje klub w specjalnym oświadczeniu.
Zobacz wideo

Sytuacja polskich klubów w związku z pandemią koronawirusa jest coraz gorsza. W wielu z nich brakuje  pieniędzy na bieżące wydatki, wynagrodzenia, a co dopiero na zakup nowego sprzętu. Takie koszty będzie jednak musiała ponieść drugoligowa Olimpia Elbląg, której złodzieje splądrowali klubowy budynek.

- Ktoś wykorzystał chwilę naszej nieuwagi i włamał się na teren ośrodka treningowego przy ul. Moniuszki 29. Straty materialne możemy policzyć w kilkudziesięciu tysiącach złotych. Straciliśmy sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielęgnacji boisk i wiele innych, cennych rzeczy - czytamy w klubowym oświadczeniu.

Olimpia Elbląg apeluje do kibiców

Olimpia zaapelowała też do lokalnej społeczności. - Niech to zdarzenie będzie dla was sygnałem do trzymania się na baczności. Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać, złodzieje nie mają sumienia nawet w obliczu panującej sytuacji epidemiologicznej - ostrzega klub.

Olimpia Elbląg po 22 meczach zajmuje piąte miejsce w tabeli II ligi. Zespół chciał włączyć się w walkę o awans na zaplecze ekstraklasy, ale sezon został przerwany z powodu pandemii i wciąż nie wiadomo, czy zostanie dokończony.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o:
Komentarze (43)
Polski klub okradziony podczas pandemii! Dramatyczny apel. "Złodzieje nie mają sumienia"
Zaloguj się
 • nutka7.17

  Oceniono 17 razy 15

  To prawda, złodzieje nie mają sumienia i ci zwykli uliczni, i ci z wyżyn obecnej waaadzy.

 • miaukota

  Oceniono 9 razy 9

  Pandemia. Akt II - Rabunki.

 • mariami

  Oceniono 8 razy 6

  A to ci nowość, nasz domek na działce, co roku okradają bogobojni tubylcy z pobliskiej wsi. W zasadzie już nie bardzo co mają ukraść, ale chociaż dla rozrywki coś zniszczą

 • 1noitatneserper

  Oceniono 5 razy 5

  W USA do takich złodziei się strzela
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  Ono nie zasługują na proces sądowy i więzienie.

 • Mr. X

  Oceniono 4 razy 4

  Banda zwyrodniałych pada.lców.
  Powinni im łapy poobcinać.
  Olimpia Elbląg to nie moje klimaty ale mam nadzieję, że odzyskają utracony sprzęt.
  Ave Widzew

 • marek_k62

  Oceniono 3 razy 3

  Hieny już wypełzły...

 • wejsunek47

  Oceniono 5 razy 3

  też mam obawy o mój dobytek na mazurach..ale czy policja jak mnie złapie w drodze to zrozumie? a morawiecki mi zrekompensuje ewentualne straty? przecież nie jadę po chleb...do apteki ani do kościoła... dostanę mandat 5 tys zł?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX