Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liverpool w ogniu krytyki. "Szacunek przepadł". "To po prostu k***wsko złe"

Władze Liverpoolu odesłały część pracowników biurowych na przymusowy urlop. To nie spodobało się klubowym legendom. - Cały wypracowany szacunek przepadł - napisał Jamie Carragher. - To po prostu k***wsko złe - dodał Stan Collymore.

Liverpool znalazł się w ogniu krytyki po tym, jak odesłał na przymusowy urlop swoich pracowników biurowych. Klub chce w ten sposób zaoszczędzić na ich pensjach, bo te mają być teraz wypłacane z budżetu pomocowego państwa. To 80 proc. dotychczasowych zarobków, ale nie więcej niż dwa i pół tysiąca funtów.

Zobacz wideo Ale gol wschodzącej gwiazdy Liverpoolu!

"To po prostu k***wsko złe"

- Juergen Klopp okazał współczucie na początku pandemii. Piłkarze mocno zaangażowali się w obniżkę pensji zawodników w Premier League. A teraz cały wypracowany szacunek przepadł. Biedny Liverpool - napisał na Twitterze Jamie Carragher, były piłkarz "The Reds".

Jeszcze mocniej działania klubu ocenił inny były piłkarz - Stan Collymore. - Drodzy kibice, ta opcja jest dla małych przedsiębiorstw, które chcą w ten sposób ratować się przed upadkiem! Każdy właściciel klubu Premier League ma poważne pieniądze, zarabia na gigantycznej wartości zespołu, więc dlaczego pracownicy nie dostaną nic z ich kieszeni? - pyta Collymore. I dodaje: To po prostu k***wsko złe.

Przeczytaj również:

Więcej o:
Komentarze (40)
Liverpool w ogniu krytyki. "Szacunek przepadł". "To po prostu k***wsko złe"
Zaloguj się
 • cr7hg

  Oceniono 15 razy 15

  Im więcej masz tym więcej chcesz i skąpy się robisz. Dlatego szef amazonu, najbogatszy człowiek na ziemi organizuje zbiórkę w której można się zrzucić na pracowników amazonu.

 • profes79

  Oceniono 10 razy 10

  Najlepsze jest to, że zapewne oszczędności zyskane w ten sposób i tak nie pokrywają nawet jednej pensji piłkarzy Liverpoolu.

 • peterjk

  Oceniono 8 razy 8

  A czym się różni sytymuacja Liverpoolu jako klubu od sytuacji firm jak Shell, BP, czy wilkich banków, które zarabiaja miliardy I pierwsze wyciagna łapy po kasę od państwa, gdyż sa jak wiadomo zbyt wielkie aby upaść.

 • monodeluxe

  Oceniono 4 razy 4

  wszyscy Ci pracownicy łącznie nie zarabiają w miesiąc tyle co Salah w 2 dni...ale turbo syf

 • darektal

  Oceniono 5 razy 3

  Po tej pandemii dużo powinno się zmienić, powinniśmy cofnac się parędziesiąt lat, myśleć racjonalnie, nie kupować byle czego, a nawet, zabronić nadprodukcji, czy musimy mieć smatphony aby normalnie żyć? Porozmawiać przy stole w czasie obiadu bez telefonu na stole? Dajmy sobie czas, dla siebie, dla rodziny, dla znajomych....

 • fernandotorres123

  Oceniono 5 razy 3

  dopiero zrozumieli że kluby to nie organizacje charytatywne tylko bezwzględny biznes?

 • marek277

  Oceniono 4 razy 2

  Budżet państwa płaci 40%, pracodawca drugie 40%, pracownik zarabia 20% mniej, ale nie świadczy pracy. Nie jest prawdą jak napisano w artykule, że 80% pochodzi od państwa. Za tym odesłaniem pracowników do domów (fpajacyk.plh) nie stoją zapewne oszcędności, ale chodzi o bezpieczeństwo pracowników.

 • siwy1977

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieje że po tym wszystkim futbol będzie inny.
  Chociaż zdaję sobie sprawę że to może być płonna nadzieje.
  Zazwyczaj przy czymś takim, cierpią miliony a ten kto miał dużo będzie miał jeszcze więcej.
  Może jednak stanie się tak, że my wszyscy odrobinę zmądrzejemy i przestaniemy płacić na tych wszystkich dupków... Oby...
  Wtedy wszystkie mecze będą albo za darmo albo za 5zł na miesiąc. I też by im wystarczyło...

 • serbinek26

  Oceniono 1 raz 1

  Przeciez przez tych idiotów epidemia sie rozniosła bo jako jedyni )razem z Lipskiem) grali mecze LM z publicznością mimo że juz wtedy były tysiące zachorowań...i jeszcze wpuścili kibiców z Madrytu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX