Virgil van Dijk kompletnie zaskoczył kibica Liverpoolu. "Moje nogi się trzęsą"

- Moje nogi się trzęsą! - krzyknął Ben Price, kibic Liverpoolu, gdy nagle do jego rozmowy włączył się Virgil van Dijk.

Ben Price jest członkiem Fundacji LFC. Aktualnie przebywa w izolacji od swojej dziewczyny. Z tego powodu fundacja zorganizowała dla niego specjalny telefon, mający na celu podnieść jego nastrój. Fan "The Reds" opowiadał swoją historię o radzeniu sobie z niepokojem i realizacji swojego marzenia o zostaniu fryzjerem.

Zobacz wideo Sportowcy dbają o formę bez wychodzenia z domu. W mediach społecznościowych pokazują swoje treningi

Jego opowieści słuchał Virgin van Dijk, który po chwili włączył się do rozmowy, kompletnie zaskakując Price'a. - Moje nogi się trzęsą! - krzyknął kibic, gdy zobaczył obrońcę na ekranie. - Właśnie cię słuchałem, stary. Gratulacje, że zostaniesz ojcem, to teraz najważniejsze. Ciesz się każdą chwilą, bo to najpiękniejsza rzecz w życiu - podkreślił van Dijk w rozmowie z kibicem.

Van Dijk do kibica: Po prostu zrób to!

- Słyszałem, że chcesz zostać fryzjerem, i że to Twoje marzenie. Po prostu zrób to. Może pewnego dnia będziesz pracować w Melwood i obcinać włosy niektórym piłkarzom. Tego nigdy nie wiesz! - podkreślił van Dijk, mając świadomość, że gdyby nie pandemia koronawirusa, kibic rozpocząłby już pracę w swoim wymarzonym zawodzie.

Price w odpowiedzi zażartował, że tuż po przyjściu van Dijka do Liverpoolu obawiał się zawsze o defensywę "The Reds". - Pamiętam, gdy przyszedłeś do nas, to za każdym razem, gdy rywale nas atakowali, lękałem się. Ale teraz jestem dość spokojny. Jesteś jak prawdziwy mur, prawda? - żartował kibic.

Przeczytaj także:

Więcej o: