Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wstrząsające słowa żony byłego bramkarza Barcelony, który walczy z koronawirusem. "Zrobił się szary"

- W pewnym momencie jego usta i skóra zrobiły się szare. Miał wielkie problemy z oddychaniem i niekończący się kaszel. Nie mógł również mówić, a jego puls był nieregularny - powiedziała małżonka Rustu Recbera o objawach, jakie miał były bramkarz Barcelony w pierwszych dniach po zakażeniu koronawirusem.

Kilka dni temu Rustu Recber, były bramkarz m.in. Barcelony i medalista mistrzostw świata z 2002 roku z reprezentacją Turcji, trafił do szpitala, po tym jak zdiagnozowano u niego zakażenie koronawirusem. 

Rustu Recber aktualnie przebywa na oddziale intensywnej terapii, a jego stan jest określany jako ciężki. W angielskich mediach pojawiła się relacja żony bramkarza, która opowiedziała jak ciężkie były ostatnie dni dla Rustu. Jak podkreśliła, wszystko przebiegało normalnie, gdy nagle pojawiły się nietypowe objawy choroby Covid-19. Jej wypowiedź jest cytowana przez portal dailymail.co.uk

Zobacz wideo Gikiewicz o sytuacji w Jordanii: Stan wojenny, a ludzie wychodzą na balkony i rzucają kwiaty

Przerażające słowa o objawach choroby Covid-19 u Rustu Recbera

- Ostatnie 72 godziny były bardzo trudne i mam nadzieję, że od tej chwili będzie już tylko lepiej. To bitwa przeciwko nowemu wirusowi, który nie jest wcale znany ludzkiemu ciału. Jego wczesne wykrycie było bardzo ważne. Rustu miał gorączkę przez wiele dni. Doświadczył dziwnych objawów. Nic nie czuł, ani nie widział. Był bardzo osłabiony i nie miał wcale apetytu. W pewnym momencie jego usta i skóra zrobiły się szare. Miał wielkie problemy z oddychaniem i niekończący się kaszel.Nie mógł również mówić, a jego puls był nieregularny - powiedziała małżonka byłego bramkarza.

Turecki bramkarz był znany z malowania twarzy przed wyjściem na boisko. W swojej karierze występował m.in. w FC Barcelonie, do której trafił po udanym dla siebie mundialu w Korei i Japonii w 2002 roku. Po roku postanowił jednak wrócić do ligi tureckiej.

Recber w reprezentacji Turcji rozegrał aż 120 spotkań. Wraz z kadrą zdobył brązowy medal mistrzostw świata w 2002 roku. Podczas mistrzostw Europy w 2008 był głównie zmiennikiem Volkana Demirela, jednak w meczu z Czechami musiał wystąpić w pierwszym składzie i stał się bohaterem meczu ćwierćfinałowego z Chorwacją. 

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .