Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar w ogniu krytyki. Wyjechał z Paryża z grupą przyjaciół na wspólną kwarantannę

W mediach pojawiały się oskarżenia pod adresem Neymara, który według doniesień prasowych miał imprezować i nie respektować zaleceń co do obowiązkowej kwarantanny. Brazylijczyk broni się i w oświadczeniu dla "Globo" twierdzi, że przechodzi ją z przyjaciółmi.

Brazylijski piłkarz Paris Saint-Germain wyjechał do Brazylii z przyjaciółmi, by tam spędzić z nimi 14-dniową kwarantannę w obliczu sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Światowe media, widząc instagramowe zdjęcia, jakie wrzucał, twierdziły, że zawodnik imprezuje. Neymar broni się oświadczeniem dla telewizji "Globo". 

Zobacz wideo Najlepsze rzuty karne z sezonu 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Neymar skrytykowany za rzekome imprezowanie. Broni się spokojną kwarantanną z przyjaciółmi

"Dom, w którym przebywa Neymar daje mu możliwość trenowania i pozostaje w pełnej izolacji, w pełnym bezpieczeństwie. Spędza czas, tak jak widać na zdjęciach, z osobami, które przyjechały do Brazylii z Paryża wraz z nim" - czytamy w komunikacie. 

Do tej pory żaden z zawodników PSG nie miał pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Francuska drużyna grała jednak mecz Ligi Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund już w okresie teoretycznego zagrożenia epidemicznego. 

Więcej o:
Komentarze (16)
Neymar w ogniu krytyki. Wyjechał z Paryża z grupą przyjaciół na wspólną kwarantannę
Zaloguj się
 • crex-crex

  Oceniono 8 razy 4

  Ktoś zdrowy wyjeżdża do swojej lub wynajętej rezydencji z grupą - zdrowych - przyjaciół czy znajomych. Nie wychodzą "poza teren". I cóż że imprezują. Nie zagrażają nikomu. Są młodzi, zdrowi, bogaci. Aha!!! To "bogaci" wszystkich tak złości. Jeżeli ma warunki i stać go na imprezową kwarantannę to dlaczego nie? Naprawdę wciąż tkwimy w średniowieczu? Smutek, wswspółczucie (dodam, że sztuczne) dla innych, bo musimy się trzymać razem w nieszczęściu, wspominki o śmierci o przemijaniu. Bla, bla, bla. Wiadomo, że każdy umrze. Epidemia jest czasem ostrożności (i Neymar jej przestrzega) a nie pokuty i zadumy.
  I piszę to ja, który Neymara jako piłkarza nie znosi.

 • litecode

  Oceniono 2 razy 2

  To teraz czekam na głos oburzenia i piętnowanie załogi ISS.
  Że w takim tłoku siedzą "tak nieodpowiedzialnie" ;|
  I jeszcze beztrosko nad Chinami i Włochami sobie przelatują.
  Skandal!

 • Hubert Bryśkiewicz

  Oceniono 1 raz 1

  Widzę nagłówek Neymar i z góry wiem że będzie to jakiś idiotyzm w jego wykonaniu. Z drugiej strony uciec z Paryża gdzie szaleje wirus nie taka głupia sprawa . Sam bym na taką kwarantane się wybrał w ciepełku na plaży, a tak trzeba się kisić w szarej betonowej rzeczywistości

 • pedro.666

  Oceniono 1 raz 1

  Skoro jest piłkarzem, to znaczy, że wie co robi. W gazeta.pl piłkarze to wszak najwięksi ostatnio specjaliści od wirusologii i epidemii, co nie?

 • beton44

  0

  Nie wiedziałem że on pedał jest ???

 • laborantkolaborant

  Oceniono 1 raz -1

  Widział ktoś kiedyś mądrego piłkarza?

 • saynotopis

  Oceniono 2 razy -2

  Jak mozna krytykowac idiote? To sie zamyka w odpowiednich placowkach dla kretynow, nie krytykuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX