Były piłkarz Barcelony rozwścieczony! "Przeprowadziłaś nasze dzieci do epicentrum infekcji!"

- Przeprowadziłaś nasze dzieci do epicentrum infekcji! Jaką jesteś matką? - pyta w emocjonalnym wpisie na Twitterze Maxi Lopez, napastnik Crotone.

Maxi Lopez to 35-letni napastnik Crotone, który w przeszłości występował także m.in. w Barcelonie, Milanie, Catanii i Sampdorii. 29-krotny reprezentant Argentyny ma trójkę dzieci z Wandą Narą, obecnie żoną Mauro Icardiego, piłkarza Paris Saint Germain. Nara pomieszkuje w Paryżu i w Mediolanie. Właśnie z dziećmi wróciła do Włoch, co rozwścieczyło ojca.

- Co dzieje się w twojej głowie w chwili, gdy najświętszą rzeczą, jaką masz na świecie, jest zdrowie naszych dzieci? Jestem oburzony, że nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jeśli nie chcesz tego zrobić dla siebie, zrób to dla nich, ponieważ jesteś matką piątki dzieci - napisał Maxi Lopez na Twitterze.

- Przeprowadziłaś nasze dzieci do epicentrum infekcji! Jaką jesteś matką? Chciałbym wiedzieć, według jakich kryteriów łamiesz kwarantannę globalnej pandemii, w której wszyscy proszeni są o niewychodzenie z domu? Dlaczego narażasz zdrowie naszych dzieci? - a taki wpis zamieścił na Instagramie Lopez.

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Geneza konfliktu

Podczas gry w Sampdorii Genua z Maxi Lopezem i jego ówczesną żoną Wandą Nara zaprzyjaźnił się Mauro Icardi. Spędzali nawet wspólnie wakacje. Po jednym z wyjazdów przyjaźń z Wandą przemieniła się w romans, a skończyła ślubem. Dziś są parą i mają dwie córki Francescę i Isabellę. Choć gdy przyjrzymy się tatuażom Icardiego, to zobaczymy także twarze i imiona trzech innych dzieci. Valentino, Constantino i Benedicto to synowie Wandy ze związku z Lopezem. To po tym tatuażu Icardi na dobre stał się bohaterem tabloidów, a jego relacje z Lopezem pogorszyły się diametralnie.

Dramatyczna sytuacja Włoch

Niemal sto tysięcy zakażonych i ponad 10 tysięcy zgonów - tak prezentuje się bilans koronawirusa we Włoszech, gdzie najbardziej dotkniętym regionem kraju jest Lombardia. Drugim państwem z największą liczbą ofiar śmiertelnych jest Hiszpania, gdzie zmarło niemal siedem tysięcy.

Więcej o: