Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Aplikacja Krychowiaka może uratować byt tysięcy trenerów personalnych

Do akcji #ZOSTANWDOMU przyłączył się również Grzegorz Krychowiak, podstawowy piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Pomocnik Lokomotivu Moskwa apeluje o uzbrojenie się w cierpliwość i nie wychodzenie z domu bez konkretnego powodu. Krychowiak wyraża też nadzieję, że epidemia szybko się skończy i życie wróci do normalności. Podkreślił również konieczność dbania o swoje zdrowie w tym ciężkim okresie.

Zamknięcie siłowni i innych miejsc, w których odbywały się treningi różnych dyscyplin sportowych, praktycznie uniemożliwiło pracę kilkudziesięciu tysięcy trenerów personalnych. Branża fitness każdego dnia ponosi olbrzymie straty w niemal każdym aspekcie swojej działalności. W swoim materiale wideo Krychowiak zapowiedział, że w aplikacji Podioom, której jest współwłaścicielem, pojawią się niebawem nowe funkcje umożliwiające treningi personalne bez wychodzenia z domu.

Zobacz wideo Grzegorz Krychowiak dołącza do akcji #zostanwdomu:

Rzeczywiście na dniach wzbogacimy aplikacje o funkcje wspomniane przez Grzegorza. Jesteśmy po kilku testowych treningach i mimo obciążeń związanych z siecią oraz przesyłaniem danych przebiegły one płynnie. Mamy nadzieję, że połączenie zdalnie osób trenujących oraz trenerów personalnych wszystkim wyjdzie na dobre i pozwoli przetrwać epidemię. W ramach promocji nowych funkcji Podioom zamierzamy współpracować z wybranymi trenerami personalnymi na czele z Jackiem Gadzinowskim, czyli naszym ambasadorem - wyjaśnia Bartłomiej Świercz, prezes i współtwórca Podioom.

Jest to niewątpliwie bardzo dobra wiadomość dla każdej osoby, która dba o swoje ciało oraz kondycję. Jednak jest to jeszcze lepsza informacja dla trenerów personalnych, którzy niecierpliwie czekają końca epidemii i powrotu do swoich klientów na siłownie. Dzięki aplikacji mają szansę na podtrzymanie kontaktów oraz treningów rozpoczętych jeszcze przed epidemią koronawirusa. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zdalne treningi przyjmą się w branży fitness i czy w przyszłości, już po zakończeniu epidemii, nie zagoszczą na stałe jako forma aktywności fizycznej.

Więcej o:
Komentarze (26)
Aplikacja Krychowiaka może uratować byt tysięcy trenerów personalnych
Zaloguj się
 • niezalany

  Oceniono 10 razy 10

  biedronki, lidle, stokrotki i inne tego typu siłownie czekają na każdego zdrowego, silnego trenera personalnego... aplikacja krychy zbyteczna

 • wejsunek47

  Oceniono 19 razy 9

  co to jest "trener personalny"?? kolejny wymysł dla pustaków? jak moje pokolenie ( matura 1971) bez nich przeżyło... wszyscy byli ( i są) szczupli,wysportowani,zdrowi i na ciele i na mózgu..czego nie można powiedzieć o zidiociałych osobnikach od rozwoju duchowego i tym podobnych bzdetów...

 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy 7

  "W swoim materiale wideo Krychowiak zapowiedział, że w aplikacji Podioom, której jest współwłaścicielem, pojawią się niebawem nowe funkcje umożliwiające treningi personalne bez wychodzenia z domu.

  Ludzie poszukajcie na youtube, "miliony" minut z trenerami personalnymi. Krycha ma już dość pieniędzy na nowe futra.

 • maxthebrindle

  Oceniono 13 razy 7

  Interesujące, że im bardziej zdrowy i 'fit' styl życia ktoś prowadzi, tym więcej mu potrzeba treningu, personalnych trenerów, diet i osobistych dietetyków, a całość okraszona coachingiem samorozwoju oraz obowiązkową psychoterapią... Mam 50 lat, w młodości uprawiałem judo (i kilka innych SW), łaziłem po górach, w wakacje ciężko pracowałem przy żniwach, by zarobić na swoje potrzeby i... dziś, pomimo wieku, braku czasu na regularne treningi i masy obowiązków (co się jedno z drugim wiąże) wciąż mogę zaskoczyć niejednego nażelowanego i wyrzeźbionego posiadacza złotej karty lokalnego fitness-clubu ilością pompek, jakie jestem w stanie zrobić czy ciężarem, jaki jestem w stanie unieść...
  Natomiast całkiem niedawno spotkaliśmy z żoną w sklepie dziewczynę, która jest współwłaścicielką i trenerką w lokalnym klubie fitness. Dziewczyna, oczywiście, musi być wzorem dla swoich klientów - i jest: szczupła, opalona na syntetyczny brąz, ze wspaniale wyrzeźbionymi mięśniami na całym ciele. Znamy ją od kilku ładnych lat (trenowała kiedyś nasze dzieci na basenie), ale dość dawno się nie widzieliśmy - zapewne z tego powody nie umknęło naszej uwadze, że jej wspaniałej niewątpliwie formie towarzyszy... nieco niższy głos, niż miała dawniej. No i szczęka jakby szersza. Odżywki, jak mniemam?

 • maxthebrindle

  Oceniono 5 razy 5

  Kołczów ratować nie trzeba, wystarczy ich połączyć w pary i każdy wspomoże tego drugiego dając mu gotową receptę na wszystkie problemy: ze zdrowiem, wyglądem, dochodami w czasach zarazy, seksem i generalnie życiem. Kołczowie przecież na tym się znają, to robią najlepiej. Ci od rozwoju osobistego powiedzą tym od fitnessu, jak łatwo w osiem tygodni, oraz w 12 krokach, zarobić miliony niezależnie od koniunktury, ci zaś fitnessowi doradzą swoim partnerom od osobistego, jak mają jeszcze lepiej wyglądać, bez wysiłku. Mówcy motywacyjni wyjaśnią zebranym, że wirusa nie ma bo istnieje tylko w naszych głowach będąc przejawem lęku przed własnymi możliwościami ('kup książkę to dowiesz się więcej, a jeśli wykupisz osobisty mentoring - to sukces masz gwarantowany'), zaś Lewa nakarmi całe towarzystwo batonami z robalami... Co jak co, ale akurat tej grupy wybitnie potrzebnych specjalistów ratować nie trzeba...

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 9 razy 5

  Te kołcze interpersonalne nie mogłyby wykładać towarów w Biedronce czy Żabce bo brakuje ludzi?
  Albo niech one zostano kołczami intrapersonalnymi i niech sami sobie ...upę zawracajo i sobie płaco....

 • stach_79

  Oceniono 4 razy 2

  Zaaplikował nowe futro?

 • kaviar100

  Oceniono 10 razy 2

  Człowiek z natury jest leniwy i myśli sobie, że dzięki takiemu trenerowi personalnemu zrzuci zbędne kilogramy. NIE kùrwa, NIE! Musisz sam się wziąć i zacząć ZAPIËRDALAÇ! Trener nie przebiegnie za ciebie 5 czy 10 km to ty musisz to zrobić! Czy super cud DIETA! Matematyka jest prosta. By schudnąć musisz mniej jeść kalorii aniżeli twoje zapotrzebowanie. Jeśli spalasz 2000 to jedz 1800! Proste jak dzban! Widziałem tych trenerów na własne oczy i niczego z siebie nie przedstawiają. Zwykli zakochani w sobie egocentrycy, którzy myślą, że posiedli ogromną wiedzę. Żal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX