Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielka wpadka francuskiej telewizji. Pomylono Leo Messiego z jego sobowtórem

Do ogromnej wpadki doszło we francuskiej TV. Zamiast wizerunku Leo Messiego na grafice znalazł się jego sobowtór, Reza Parastesh. Irańczyk został przedstawiony jako człowiek, który przekazał jeden milion euro na walkę z koronawirusem.

Francuska stacja tv błędnie wykorzystała grafikę, na której zamiast Leo Messiego widniała sylwetka jego sobowtóra, który rzekomo wspomógł finansowo walkę z pandemią i przekazał na ten cel milion euro. Irańczyk został umieszczony obok Rogera Federera, a cały materiał został wyemitowany na kanale MI6 - donosi portal espn.com

Zobacz wideo Kilka klubów ekstraklasy nie będzie chciało grać? Prezes Lecha: Nie wyobrażam sobie tego

Nagranie błyskawicznie trafiło do sieci. Można je zobaczyć poniżej:

Leo Messi pomylony z sobowtórem

To nie pierwszy raz, kiedy Leo Messi jest mylony z jego irańskim sobowtórem. - Teraz ludzie naprawdę postrzegają mnie jako irańskiego Messiego i chcą, żebym naśladował wszystko, co robi - mówił swego czasu Parastesh.

W tym tygodniu Federer przekazał 1,02 miliona dolarów na walkę z koronawirusem dla najbiedniejszych rodzin w Szwajcarii, natomiast Messi przeznaczył 1,08 miliona dolarów na pomoc szpitalowi w Katalonii i centrum medycznemu w rodzinnej Argentynie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Wielka wpadka we francuskiej telewizji. Pomylono Leo Messiego z jego sobowtórem
Zaloguj się
 • zeta.az

  0

  Ktoś pomylił Messiego z sobowtórem , a Wy stacje telewizyjna M6 z MI6 ,jedna ze służb specjalna z GB. Czyli przyganiał kocioł garnkowi.

 • debordian

  0

  Po prostu chcieli w ten sposób pokazać, kim jest taki piłkarz. No nikim istotnym przede wszystkim, dziwny wymysł czasów. Kiedyś byli popularni gladiatorzy, potem rycerze, dzisiaj mamy piłkarzy. Następne pokolenia będą się z tego tak samo śmiać, jak my z gladiatorów. Oni oczywiście też będą mieć swoich dziwaków.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 1 raz -1

  W talibanach piłkarskich za taką straszną pomyłkę grozi chyba kara śmierci? Rozumiem, że wszystkich pracowników zwolniono, a zarząd telewizji podał się do dymisji??? No Q skandal na cały świat!!! Melasa czerska całkowicie już ma zlasowane mózgi, skoro publikuje tak gó...ane newsy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX