Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Atletico w żałobie. Zmarł 14-letni piłkarz klubu z Madrytu. "Mam złamane serce"

Bardzo smutne wieści napłynęły z Hiszpanii. Zmarł Christian Minchola, piłkarz Atletico Madryt U-14. Klub przekazał tę wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Hiszpański klub nie ujawnił przyczyny śmierci młodego piłkarza.

Zobacz wideo Damian Kądzior o trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu: To wyglądało jak koniec świata

Nie żyje młody piłkarz Atletico Madryt

Klub wydał specjalny komunikat, w którym poinformowało o śmierci Christiana Minchola, zawodnika zespołu do lat 14. - Atlético de Madrid opłakuje odejście naszego zawodnika U-14, Christiana Mincholi. Łączymy się w bólu z rodziną, wszystkimi zawodnikami i jego przyjaciółmi. Niech spoczywa w pokoju - brzmi treść posta hiszpańskiego zespołu na Twitterze.

Głos zabrał również prezydent Atletico, Enrique Cerezo. - Jesteśmy zszokowani smutną wiadomością o śmierci naszego zawodnika. Atlético de Madrid łączy się w tej chwili w ogromnym bólu z rodziną i przyjaciółmi Christiana - powiedział działacz. 

"Mam złamane serce"

- Poczucie bezsilności w takich sytuacjach jest okropne. W ostatnich dniach umarli ludzie bardzo mi bliscy, niektórzy z powodu koronawirusa, a inni ze względu na inne choroby. Poczucie niemożności pożegnania się z nimi, tak jak na to zasługują, a także, poczucie niesprawiedliwości tak wielkie, że bardzo ciężko o tym mówić. Mam złamane serce. Od dziś nasza flaga będzie opuszczona do połowy masztu dla Cristiana i wszystkich sportowców, którzy zginęli w ostatnich tygodniach. - oznajmił dyrektor wykonawczy Atletico, Miguel Angel Gil, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Chistian Minchola, był napastnikiem zespołu Infantil C, a dołączył do akademii Atletico w sezonie 2013/14. 

Więcej o:
Komentarze (30)
Atletico w żałobie. Zmarł 14-letni piłkarz madryckiego klubu. "Mam złamane serce"
Zaloguj się
 • ziggybam

  Oceniono 14 razy 4

  Ta dramatyczna walka działów sportowych w portalach o przetrwanie powoduje, że zaczyna się wydawać, iż teraz świat kręci się wokół kopaczy piłki nożnej. To ich śmieci (choćby nie z powodu wirusa) są największymi dramatami, to oni snują najpoczytniejsze teorie epidemiologiczne, to oni mają największe wkłady/starty ekonomiczne, to oni opowiadają o przebiegu choroby. Czekam na ich zdjęcia znad łóżek z chorymi. Przecież to oni ich leczą!!

 • pilot.tv

  Oceniono 4 razy 2

  Smutno, gdy odchodzi tak młody chłopak. Szkoda. Współczucia dla Atletico i dla rodziny.

 • videloca

  Oceniono 4 razy 2

  Straszna tragedia. RIP

 • doomsday

  Oceniono 1 raz 1

  Włoska gazzetta informuje, że chłopak miał zapalenie wyrostka robaczkowego, żle leczonego. Zmarł w domu, po wypisaniu ze szpitala:

  h ttps://www.gazzetta.it/Calcio/Liga/28-03-2020/atletico-madrid-lutto-morto-14enne-attaccante-minchola-3602051772164.shtml

  Był nadzieją hiszpańskiej piłki, pochodził z Peru. W klubie Atletico grał od 2009 roku.

 • xzyzzy

  0

  "Bardzo smutne wieści napłynęły z Hiszpanii" - czy ktokolwiek w bolandii słyszał o tym dzieciaku ?
  kiedy gazeta wreszcie pozbędzie się raz na zawsze pasożytów z tzw. działu sportowego, których misją jest otumanianie i tak już ciemnego luda i zarabianie na tym kasy. ps. ujawnij się nj. DL - cyniczny, żałosny sportpismaku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX