Atletico w żałobie. Zmarł 14-letni piłkarz klubu z Madrytu. "Mam złamane serce"

Bardzo smutne wieści napłynęły z Hiszpanii. Zmarł Christian Minchola, piłkarz Atletico Madryt U-14. Klub przekazał tę wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Hiszpański klub nie ujawnił przyczyny śmierci młodego piłkarza.

Zobacz wideo Damian Kądzior o trzęsieniu ziemi w Zagrzebiu: To wyglądało jak koniec świata

Nie żyje młody piłkarz Atletico Madryt

Klub wydał specjalny komunikat, w którym poinformowało o śmierci Christiana Minchola, zawodnika zespołu do lat 14. - Atlético de Madrid opłakuje odejście naszego zawodnika U-14, Christiana Mincholi. Łączymy się w bólu z rodziną, wszystkimi zawodnikami i jego przyjaciółmi. Niech spoczywa w pokoju - brzmi treść posta hiszpańskiego zespołu na Twitterze.

Głos zabrał również prezydent Atletico, Enrique Cerezo. - Jesteśmy zszokowani smutną wiadomością o śmierci naszego zawodnika. Atlético de Madrid łączy się w tej chwili w ogromnym bólu z rodziną i przyjaciółmi Christiana - powiedział działacz. 

"Mam złamane serce"

- Poczucie bezsilności w takich sytuacjach jest okropne. W ostatnich dniach umarli ludzie bardzo mi bliscy, niektórzy z powodu koronawirusa, a inni ze względu na inne choroby. Poczucie niemożności pożegnania się z nimi, tak jak na to zasługują, a także, poczucie niesprawiedliwości tak wielkie, że bardzo ciężko o tym mówić. Mam złamane serce. Od dziś nasza flaga będzie opuszczona do połowy masztu dla Cristiana i wszystkich sportowców, którzy zginęli w ostatnich tygodniach. - oznajmił dyrektor wykonawczy Atletico, Miguel Angel Gil, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Chistian Minchola, był napastnikiem zespołu Infantil C, a dołączył do akademii Atletico w sezonie 2013/14. 

Więcej o: