Paulo Dybala szczerze o zakażeniu koronawirusem. "Czułem ból, miałem problemy z oddychaniem"

Paulo Dybala jest zakażony koronawirusem. W rozmowie z klubową telewizją Juventusu opowiadał o chorobie. "Pojawiały się u mnie objawy, ale próbowałem trenować. Wtedy czułem ból i miałem problemy z oddychaniem" - mówił Argentyńczyk.

Paulo Dybala i jego partnerka zostali zakażeni koronawirusem, o czym zawodnik poinformował w zeszłym tygodniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oficjalna strona Juventusu potwierdziła tę informację, a Argentyńczyk przyznawał, że czuje się dobrze.

Zobacz wideo Top 5 goli Arkadiusza Milika w sezonie 19/20 [Eleven Sports]

Paulo Dybala zakażony koronawirusem. Opowiada o chorobie

Teraz Dybala opowiedział o tym, jak przechodzi chorobę klubowej telewizji. "Pojawiały się u mnie objawy, ale próbowałem trenować. Wtedy czułem ból i brakowało mi powietrza" - zdradzał piłkarz. "Na szczęście i u mnie i u Oriany teraz jest lepiej. Mogę chodzić, a niektóre ćwiczenia przychodzą mi z większą łatwością niż wtedy" - opisywał w rozmowie zamieszczonej na Twitterze. 

- Wcześniej miałem poważną zadyszkę już po pięciu minutach trenowania. Teraz próbuje chodzić i trenować. Zauważyłem, że mój sposób oddychania bardzo się zmienił, ale próbowałem trenować, bo nie wiedziałem, że jestem zakażony - dodaje piłkarz. 

Dybala to trzeci zawodnik Juventusu, u którego wykryto obecność wirusa. Poza nim informowano także o Daniele Ruganim i Blaisie Matuidim. W tym sezonie Argentyńczyk zdobył dziewięć bramek i zaliczył siedem asyst w Serie A. Rozgrywki w czasie rozwoju epidemii zostały przerwane. 

Więcej o: