Robert Lewandowski wsparł polskich medyków. "Każdy jest dziś na froncie walki"

Robert Lewandowski podziękował pielęgniarkom, lekarzom i ratownikom za ciężką pracę podczas pandemii koronawirusa. - Życzę wam wszystkim siły, wytrwałości i tego by to dobro jakie dajecie do Was wróciło - przekazał Lewandowski za pośrednictwem "Super Expressu".

Pandemia sparaliżowała wszystkie dziedziny ludzkiego życia, w tym także sport. Sportowcy przekazują wsparcie finansowe na pomoc w walce z koronawirusem. Wśród nich jest także Robert Lewandowski, który wraz z żoną Anną ofiarowali milion euro jednoimiennym szpitalom zakaźnym w Polsce. 

Zobacz wideo Zobacz, jak Lewandowski ćwiczy z córką w domu:

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to - napisali Lewandowscy.

Robert Lewandowski dziękuje pracownikom medycznym 

Napastnik Bayernu Monachium za pośrednictwem Super Expressu podziękował pielęgniarkom, lekarzom, ratownikom i innym pracownikom medycznym za ciężką pracę, jaką dziś wykonują. - Pomagać i być solidarnym trzeba zawsze, ale w takich chwilach jak dziś musimy być wszyscy jeszcze silniejsi i jeszcze bardziej razem. To ważne, by wspierać innych w ich pracy, dodawać otuchy. Personel medyczny, każdy pracownik szpitali, przychodni czy karetek, jest dziś na froncie walki z wirusem, a przecież wykonuje też inne zadania. Jestem pełen podziwu dla was, dla serca jakie wkładacie w pomaganie innym. Życzę Wam wszystkim siły, wytrwałości i tego by, to dobro jakie dajecie, do Was wróciło - przekazał Lewandowski.

Więcej o: