Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były prezes Juventusu krytykuje Cristiano Ronaldo. "Mówił, że wraca z powodu chorej matki"

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie - na antenie Radio Punto Nuovo skrytykował Cristiano Ronaldo były prezes Juventusu Turyn, Giovanni Cobolli Gigli.

Cristiano Ronaldo od kilku tygodni przebywa w Portugalii. Gwiazdor Juventusu dostał zgodę od klubu, by polecieć na Maderę, gdzie mieszka jego matka i która na początku marca przeszła operację po udarze mózgu. Teraz spada jednak na niego fala krytyki, bo nie wszystkim podobają się posty, które Ronaldo zamieszcza w mediach społecznościowych.

Cristiano Ronaldo krytykowany za zachowanie w trakcie kwarantanny

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi - skrytykował Ronaldo na antenie Radio Punto Nuovo były prezes Juventusu Giovanni Cobolli Gigli.

Zobacz wideo Najlepsze gole Cristiano Ronaldo w Serie A w sezonie 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Serie A sparaliżowana przez koronawirusa

Liga włoska jest obecnie sparaliżowana przez pandemię koronawirusa, a piłkarze Juventusu dodatkowo przechodzą domową kwarantannę po tym, jak zakaził się Daniel Rugani. Na razie Serie A została zawieszona do 3 kwietnia, ale nic nie wskazuje, że rozgrywki do tego czasu zostaną wznowione.

Do końca sezonu we Włoszech pozostało jeszcze 12 kolejek, choć aż osiem drużyn - Inter, Atalanata, Hellas, Parma, Sassuolo, Cagliari, Torino, Sampdoria - ma do rozegrania o jeden mecz więcej. Liderem jest Juventus, który ma punkt przewagi nad Lazio.