Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były prezes Realu Madryt trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie

Fernando Martin to kolejny były prezes Realu Madryt, który w stanie ciężkim trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem - informują hiszpańskie media.

Fernando Martin został prezesem Realu Madryt pod koniec lutego 2006 roku, kiedy do dymisji podał się Florentino Perez. Pełnił tę funkcję tymczasowo, przez dwa miesiące. Później sam złożył rezygnację po tym, jak zarząd klubu podjął decyzję o rozpisaniu nowych wyborów. Za jego krótkiej kadencji Real nie przegrał ani jednego meczu ligowego, ale został wyeliminowany w 1/8 Ligi Mistrzów przez Arsenal (0:1, 0:0).

Teraz Fernando Martin - jak informują hiszpańskie media - trafił do szpitala w Madrycie. 72-latek zakaził się koronawirusem. Przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jego stan określany jest jako ciężki.

Zobacz wideo Co z igrzyskami w Tokio?

Kolejny prezes Realu zakażony koronawirusem

Martin to kolejny prezes Realu, u którego wykryto koronawirusa. Tydzień temu w szpitalu wylądował Lorenzo Sanz. Dopiero po ośmiu dniach gorączkowania, bo wcześniej odmawiał hospitalizacji, by nie przeciążać i tak zapracowanych szpitali. Od początku jego stan był określany jako ciężki. Ze względu na to, że znajdował się w grupie podwyższonego ryzyka, lekarze sprawowali nad nim ciągły nadzór. W sobotę wieczorem "Marca" poinformowała o tym, że Sanz zmarł. Miał 76 lat.

Więcej o: