Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Liverpoolu przekazał dużą darowiznę. Miał to zrobić anonimowo

Andrew Robertson przekazał dużą darowiznę na rzecz sześciu banków żywności w Glasgow - informuje "Daily Mail". To piłkarz Liverpoolu ma być "tajemniczym darczyńcą".

"Daily Mail" nie podaje, ile wniosła darowizna, ale nie chwali się tym też sam Andrew Robertson. Piłkarz Liverpoolu znany jest z tego, że angażuje się w działalność charytatywną, ale woli pozostawać w cieniu. Tym razem wspomógł sześć banków żywności w Glasgow, które dzięki pieniądzom od szkockiego piłkarza - jak informuje "Daily Mail" - mogły potrzebującym wydać ponad 53 tys. posiłków.

Zobacz wideo Balotelli zaimponował wypowiedzią o koronawirusie!

Anglicy mają nowy pomysł. Sześć tygodni na dokończenie Premier League

Liverpool Robertsona ma obecnie aż 25 punktów przewagi nad drugim w tabeli Manchesterem City. Co prawda do końca rozgrywek zostało The Reds dziewięć spotkań, ale nie wiadomo, kiedy sezon zostanie dokończony. W poprzednim tygodniu Premier League została zawieszona do końca marca, ale teraz już wiemy, że piłkarze w kwietniu również nie wybiegną na boisko.

"The Telegraph" informuje, że Anglicy wpadli na nowe rozwiązanie. Według niego liga miałaby powrócić 1 czerwca i skończyć się w ciągu sześciu tygodni, co pozwoliłoby dokończyć obecny sezon i uniknąć ogromnych strat finansowych pochodzących od telewizji. Krótki czas dokończenia aktualnych rozgrywek miałby też sprawić, że sezon 2020/21 rozpocząłby się bez zakłóceń, czyli 8 sierpnia.

W Wielkiej Brytanii wykryto już blisko siedem tysięcy przypadków zakażeń koronawirusem. Odnotowano 335 zgonów.

Więcej o: