Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Prezes Wisły Kraków tłumaczy zagrożenia wynikające z planu dokończenia ekstraklasy [SEKCJA PIŁKARSKA #40]

Właściciel Rakowa Częstochowa Michał Świerczewski przedstawił klubom ekstraklasy plan dokończenia sezonu, który prawdopodobnie zakładałby skoszarowanie piłkarzy, a kluby miałyby rozgrywać mecze w dwóch, trzech polskich ośrodkach. Ogromne zagrożenia związane z tym projektem widzi prezes Wisły Kraków Piotr Obidziński, co wyjaśnił w Sekcji Piłkarskiej.
Zobacz wideo Prezes Wisły Kraków tłumaczy zagrożenia wynikające z planu dokończenia ekstraklasy [SEKCJA PIŁKARSKA]

Fani, którzy nie obejrzą programu w chwili emisji, będą mogli odtworzyć nagranie w serwisie i na portalu. Poprzednie odcinki programu są dostępne pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (5)
Prezes Wisły Kraków tłumaczy zagrożenia wynikające z planu dokończenia ekstraklasy [SEKCJA PIŁKARSKA #40]
Zaloguj się
 • adigi

  Oceniono 3 razy 3

  prezesie Świerczewski, chces wywalić 25 mln. w błoto.
  lepiej kupić respiratory, maski, środki antybakteryjne - mało kogo teraz interesuje kto w tej piaskownicy jest najlepszy.

 • rhaan24

  Oceniono 3 razy 3

  Niesamowite, czy wy właśnie wycięliście wypowiedź prezesa Wisły z filmiku który ostatnio opublikowaliście i oznaczyliście jako nowy artykuł?? Wy chyba serio nie macie o czym pisać a trzeba jakoś zrobić te wyświetlenia...

 • ks-t

  0

  Mecze zawieszone a ze względu na ograniczenia zgromadzeń kibice będą się mogli naparzać maczetami jeden na jeden. Jak żyć panie premierze?

 • kwantax

  Oceniono 2 razy 0

  dzień bez 3.14eprzenia o wiśle i legii to dla redaktorzynek z portaliku sportlegiawisla.pl - dzień stracony. Nawet jak nie ma o czym, pisać to w tekst zawsze te dwa śmieszne klubiki MUSZĄ wplesć. Wy tak z durnoty, czy motywowani?

  10 lat temu wymiotowalem Smoleńskiem, teraz wymiotuję tymi dwoma klubikami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX